Перед грою "Ураган" - "Кардинал-Рівне". Той самий, але зовсім інший матч…

19 січня 11:55
Переглядів: 213
Ураган

Сьогодні у Івано-Франківську розіграють путівку у чвертьфінал Кубка України з футзалу і зустрінуться на паркеті манежу КФВ команди, які цього тижня вже проводили тут офіційну гру. Саме так, «Ураган» знову прийматиме «Кардинал» - так вирішив жереб.

Протистояння буде складатися всього з однієї гри і тому цей матч буде відрізнятися від того, який «дракони» виграли 5:2 15 січня. Така двохсерійна зустріч має як свої переваги так і недоліки – як з якого боку дивитися. Франківчани, мабуть, не будуть відходити від тої тактики, яку застосували у попередньому побаченні, а от гості будуть вносити корективи і готувати сюрпризи. Часу звісно було обмаль, але футзал гра непередбачувана і розклад сил може змінюватися якраз за кілька днів. Тим паче, що є таке поняття, як кубковий характер.

Фаворитом гри з огляду на всі обставити є звісно «Ураган», але не потрібно забувати і матч першого кола у Івано-Франківську, коли команда з Рівного показала характер і вивезла від «драконів» нічию 1:1. Саме характер суперників і може зіграти визначальну роль у двобої.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: