Перед матчем ЧС-2018 Хорватія – Україна у Загребі створять фан-зони для українців

12 березня 19:24
Переглядів: 109
фанати

У столиці Хорватії представники ФФУ провели ряд зустрічей, в ході яких обговорили співпрацю з місцевими органами влади до, під час і після поєдинку проти Хорватії.

На нараді зі своїми хорватськими колегами українці підняли питання взаємодії в день матчу, а також питання безпеки українських уболівальників, пише офіційний сайт ФФУ.

Досягнуто домовленості, що в Загребі будуть організовані фан-зони для вболівальників «синьо-жовтих», які почнуть свою роботу за п’ять годин до початку матчу Хорватія – Україна.

Зустріч, яка пройшла в посольстві України в Хорватії з Послом нашої держави в цій країні Олександром Левченко, стосувалася актуальних питань перебування українських уболівальників в Хорватії. Зокрема, супроводу організованих колон українських уболівальників територією країни і взаємодія з місцевими органами влади і правопорядку.

Сьогодні, 10 березня, в офісі Хорватського футбольного союзу відбудеться робоча зустріч делегації ФФУ і посольства України в Хорватії з представниками місцевої футбольної асоціації і хорватської поліції. Нарада також буде присвячено організаційним питанням майбутнього матчу.

Нагадаємо, що матч кваліфікаційного раунду чемпіонату світу-2018 Хорватія – Україна відбудеться 24 березня в Загребі.

Також нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські та хорватські ультрас домовилися про ненапад на матчі збірних. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: