Перемога солотвинців

14 січня 16:30
Переглядів: 39
гол

Другого січня, на другий день після Новорічних свят, у Підгір'ї відбувся дитячий турнір з міні-футболу серед вихованців Богородчанської ДЮСШ. Участь у змаганнях взяли шість команд. Завдяки сприятливій погоді та добрій підготовці гравців у кожному матчі проходила цікава та безкомпромісна боротьба. У грі за третє місце богородчанці (тренер Р. Загірняк), програючи 1:0, зуміли вибороти перемогу у юних футболістів з Дзвиняча (тренер Р. Вірстюк) з рахунком 2:1 та зайняти призове місце.

У фіналі зустрілися команди Солотвина (тренер М. Гоцанюк) та Старих Богородчан (тренер Р. Літман). Перший тайм впевнено провели солотвинці, які забили три "сухих" м'ячі у ворота старобогородчанців. У другому таймі гра вирівнялася, але по одному голу від кожної з команд суттєво на кінцевий результат не вплинули: з рахунком  4:1 перемогли юнаки з Солотвина.

Особливо тішить, що підростає нова перспективна зміна юних футболістів, готових захищати наш край на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.