"Перемога є перемога, не залежно від суперника" - Володимир БЕЗУБ’ЯК

23 квітня 21:30
Переглядів: 189
Безуб’як

Володимир БЕЗУБ’ЯК, старший тренер ФК «Карпати»

– Знали ми силу супреника, знали свою силу. Тому поставили трьох креативних гравців в центр поля. Зрештою, вдалося нам нав’язати свою гру, однак при стандартах не завжди встигали перекривати суперників і тому отримали два моменти. Але навіть якби пропустили – то нічого страшного, все одно ми були на перемогу налаштовані. Вийшов Ксьонз сьогодні, видно, що без ігрової практики. Посттравматичний синдром все ж таки присутній, але я вірю, що до «Ворскли» він підійде в повній бойовій готовності. 

– Чи є надія ще на Лігу Європи?
– Говорили про це з президентом. Навіть якщо є теоретичні шанси, мусимо прагнути цього і битися до кінця. 

– Кажуть, вам знову трансфери перекрили? 
– Я тренувальним процесом займаюся. Не знаю нічого про це. 

– Перемога на «Арені Львів» зніме напругу? 
– Безперечно. Цей тиск давив дуже давив на нас, ми боялися помилитися. Перемога є перемога, не залежно від суперника. У нас ще з перших хвилин була перевага, але реальне загострення йшло хіба від крайніх захисників. У перерві на це звернули увагу. 

– Сьогодні вас судила жінка. Чи звертали ви увагу на це гравцям? 
– Перед грою я сказав, що коли ми не можемо перед мущинами виграти, то може жінка нам піде на користь? Я чув, що ескперти говорили, мовляв, Катерина Монзуль не давала командам розбігтися у попередній грі. Я взагалі у неї помилок не побачив. Жінка розібралася в симуляціях, давала грати! М’яч був в русі постійно. Я б найвищу оцінку їй поставив. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: