Перемогу у "Скали" вкрав арбітр

15 травня 18:57
Переглядів: 141
Скала

14 травня, у середу, «Скала-2» в рамках шостого туру чемпіонату Львівської області серед клубів прем’єр-ліги провела двома складами поєдинки з львівським «Опором».

Для юнаків свисток арбітра про початок зустрічі на полі львівського стадіону СКА пролунав о 15 годині, а дорослі склади розпочали двобій о 17:00.

«Опір» Львів (юнаки) – «Скала-2» Моршин (юнаки) – 2:0 (1:0)

14.05.2014 р. Львів. Стадіон СКА. 15 год. Похмуро. У другому таймі дощ. +13 градусів.

Арбітр: Юрій Ковальчук (Львів). Асистенти арбітра: Михайло Савка (Львів) та Андрій Смольський (Новий Яричів). Інспектор матчу: Михайло Кусень (Львів).

«Скала-2»: 98. Юрій Черевко (77. Сергій Паур, 41), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович-к., 12. Павло Шевчик (20. Олег Грицик, 49), 18. Максим Яценко (16. Роман Кузів, 55), 8. Сергій Мельник (11. Владислав Неберикут, 52), 10. Валерій Сад (4. Святослав Мельник, 41), 17. Орест Шуліга (23. Віталій Андрущишин, 41), 7. Віталій Кузів, 9. Віктор Штеньович, 15. Тарас Мар`яш (5. Юрій Головатюк, 50).

Тренер – Віталій Авінов.

Згідно з календарем матчі моршинської та львівської команд розпочинають програму 6-го туру обласної першості. Востаннє обидві моршинські команді грали матчі обласних змагань більш ніж два тижні тому, 29 квітня. «Опір», натомість, 7 травня провів свої поєдинки в Жидачеві, де переміг двома складами місцевий «Авангард» (3:1 – юнаками та 1:0 – дорослими).

До матчу обидва суперники підійшли з абсолютно однаковими показниками, маючи в чотирьох зіграних матчах по дві перемоги і по одній нічиїй та поразці. Юнаки «Скали» випереджали «Опір» лише за кількістю забитих голів. Рівною була і звітна гра.

Перший небезпечний момент створили гості. На 15-й хвилині партнери вивели в прорив свого центрального нападника Віктора Штеньовича, який встиг проштовхнути смугастого і був повалений на газон. Арбітр фолу не побачив, хоча у разі проходу нападник «Скали» виходив би на побачення з голкіпером. А вже через хвилину господарям вдалося відкрити рахунок. Допоміг їм у цьому рикошет. Після удару Володимира Стопця шкіряний влучив у Арсена Прокоповича, і по- зрадницьки залетів у ворота. «Скала» ще до перерви мала чудовий шанс відігратися. На 29-й хвилині Сергій Мельник з правого флангу розрізною передачею вивів віч-на-віч з воротарем Тараса Мар`яша, який, втім, переграти голкіпера не зумів.

Другий тайм розпочався з атак юнаків «Скали», однак забили знову господарі. На 48-й хвилині «Опір» провів атаку на правому фланзі, яка закінчилася скидкою під удар «вісімці» львів`ян. Удар у нього вийшов на славу. Шкіряний влетів точнісінько у ліву дев`ятку. «Скала» до останнього не мирилася з таким розвитком подій.

Тренер моршинської команди Василь Меллеш, який заміняв того дня Віталія Авінова, що нині перебуває у Києві на курсах підвищення кваліфікації, зробив ряд замін, однак у підсумку прикра поразка, за результатом, а не за грою – 0:2.

«Опір» Львів – «Скала-2» Моршин – 2:2 (1:0)

14.05.2014 р. Львів. Стадіон СКА. 17 год. У другому таймі – сильний дощ. +13 градусів.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів). Асистенти арбітра: Андрій Смольський (Новий Яричів) та Юрій Ковальчук (Львів). 4-й арбітр: Михайло Савка (Львів). Інспектор матчу: Михайло Кусень (Львів).

«Скала-2»: 89. Денис Завгородний-к., 5. Назар Стасишин, 3. Едуард Мись (2. Ігор Кохман, 46), 19. Євген Аксінін (27. Віталій Заторський, 46), 7. Олег Домальчук, 8. Ігор Нистирюк (13. Роман Кінделевич, 85), 14. Андрій Ковальчук, 18. Дмитро Скакун (4. Дмитро Баранов, 73), 10. Руслан Гнатів (11. Євген Заїченко, 70), 17. Олег Квич, 9. Віталій Лазаренко.

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Ігор Дума (26), Володимир Мубінов (90+4-пен.) – Дмитро Скакун (48), Віталій Лазаренко (71).

Вилучення: Віталій Лазаренко (75).

Сьогоднішній суперник дублерів «Скали» у попередньому турі здобув свої перші три очки, перегравши в Жидачеві місцевий «Авангард» - 1:0. До цього львівська команда тричі поспіль програвала. І перед матчем зі «Скалою-2» посідала передостаннє 11-те місце в турнірній таблиці. Нижче – лише інша команда зі Львова – «Погонь», у якої після 5 поєдинків нуль очок.

Не поповнив би очковий багаж «Опір» і цього разу. Однак допоміг їм у цьому арбітр матчу, однак про це трохи нижче. Практично весь поєдинок пройшов під акомпанемент дощу. Незважаючи на це, гра була змістовною, бойовою, ніхто не хотів поступатися, і все не могло не подобатися уболівальникам, серед яких було багато знаних у місті Лева як колишніх, так і нинішніх футболістів та арбітрів. Наставник «Скали» виставив наступний стартовий склад. Вперше у сезоні місце у воротах зайняв Денис Завгородний, який встиг залікувати травму. Справа у захисті діяв Назар Стасишин, зліва – Олег Домальчук. Пару центральних оборонців склали Едуард Мись та Євген Аксінін. На місці опорних півзахисників діяли Ігор Нистирюк та Андрій Ковальчук. На флангах грали Дмитро Скакун (праворуч, який також лише нещодавно залікував травму) та Руслан Гнатів (ліворуч). На вістрі атаки були Олег Квич та Віталій Лазаренко. Рахунок було відкрито лише у середині першого тайму. На 26-й хвилині неймовірний удар вдався Ігорю Думі. Цей гол дуже нагадав другий гол «Опора» в матчі юнацьких команд. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

Друга половина зустрічі була більш насичена на голи і саме в ній відбулися головні події цього безкомпромісного поєдинку. На 48-й хвилині моршинська команда зрівняла рахунок. Його творцем став Дмитро Скакун, який сам заробив у метрі від штрафного майданчика просто по центру штрафний удар, і сам його реалізував, пробивши над стінкою у правий кут. На 60-й хвилині міг вивести «Скалу» уперед Віталій Лазаренко. Однак його удару з вигідної позиції забракло влучності, мяч пролетів трохи вище поперечини. І все ж активність нападника моршинської команди була винагороджена на 71-й хвилині. Після навісу з лівого флангу Лазаренко скористався неузгодженістю воротаря та центрального захисника і переправив смугастого у ворота – 1:2. Через кілька хвилин Віталій Лазаренко знову опинився у епіцентрі подій. Арбітр матчу показав форварду «Скали» сумнівну жовту картку, яка виявилася вже другою. Тому, починаючи з 75-ї хвилини гості опинилися в меншості. «Опір» робив спроби відігратися, однак захисники моршинської команди та Денис Завгородний діяли безпомилково. До основного часу арбітр компенсував чотири хвилини. І коли спливали останні секунди матчу Олександр Шандор призначив ну просто смішне пенальті у ворота «Скали». Гравець «Опора» «пірнув» між захисниками, однак син відомого і авторитетного у недавньому минулому, а нині суддівського спостерігача в українському елітному ешелоні Андрія Шандора, чомусь угледів у цьому порушення правил. Упевнений, батько Олександра, який був присутнім на цьому матчі, як, до речі, патріарх нашого суддівського корпусу Михайло Кусень, котрий був спостерігачем арбітражу, не залишать цей епізод повз увагою.

Наступний свій матч в рамках обласної першості «Скала-2» проведе 29 травня у Моршині, приймаючи ФК «Миколаїв». Це буде відкладений поєдинок 5-го туру.