Переможні + 3 для "Українських отаманів" перед матчем з "Командою Німеччини"

05 березня 16:16
Переглядів: 182
отамани

Всесвітня серія боксу оголосила вердикт стосовно відміненого матчу «Українських отаманів» проти «Алжирських пустельних яструбів», який мав відбутися 28 лютого в Києві.

Керівництво WSB оголосило остаточне рішення стосовно відміненої матчевої зустрічі десятого кола змагань четвертого сезону Всесвітньої серії боксу, в якій мали зустрітися «Українські Отамани» проти «Алжирських пустельних яструбів». Проведення матчевої зустрічі було заплановано на 28 лютого 2014 року в столичному Палаці спорту.

Згідно рішення Всесвітньої серії боксу: «Базуючись на проаналізованих нами документах, зібраних протягом останніх кількох днів, ми дійшли наступного висновку: Як зазначено у пункті 1.1.1 (Додаток D) правил змагань Всесвітньої серії боксу: «Команда, яка скасовує матчеву зустріч (в нашому випадку скасування через форс-мажорні обставини – як зазначено у договорі про франшизу) автоматично отримує програш із рахунком 0:5. Таким чином «Українські отамани» отримують перемогу з рахунком 5:0 та три залікові бали до турнірної таблиці»

Таким чином професійний боксерський клуб «Українські отамани» здобуває 22 залікові бали і стає недосяжним для найближчих переслідувачів, гарантуючи для себе, як мінімум, другу сходинку напередодні старту чвертьфінальних поєдинків. Окрім того, наша команда впритул наближається до лідерів підгрупи італійської команди «Італійський грім» і зберігає шанси повернути собі першу сходинку у підгрупі «А». Для цього нашій команді необхідно здобувати перемогу у найближчому поєдинку та очікувати втрати очок наших суперників у виїзному матчі проти «Алжирських пустельних яструбів».

Свій заключний поєдинок «Українські отамани» проведуть на виїзді, 8 березня, проти «Команди Німеччини», яка наразі посідає третю позицію підгрупи «А».

Отож, заключний тур Всесвітньої серії боксу обіцяє подарувати уболівальникам «Українських отаманів» справжній вир емоцій та переживань. Віримо в нашу команду! Віримо у наш успіх!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: