Переможний фініш баскетболісток "ЛДУФК-СКІФ-Спартак"

11 травня 15:55
Переглядів: 84
баскетбол

Перемогою у двох виїзних матчах в Одесі над командою «ОНМУ-ВІМАР» (56:38 і 66:42) баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) завершила сезон 2016-2017 рр. у вищій лізі чемпіонату України.

Після поразок у Миколаєві (48:60, 48:55) студентки ЛДУФК із бажанням перемогти вийшли на першу гру в Одесі, і їм це вдалося. Визначальною у матчі стала третя чверть, у якій домінували підопічні Ірини Кленіної – 21:11. У підсумку, впевнена звитяга баскетболісток ЛДУФК – 56:38. Найрезультивнішою у нашій команді стала Катерина Скакаліна – 23 очки + 13 підбирань, у Вікторії Бабич – 19+15 підбирань.

Повторна гра з першої і до останньої хвилини пройшла за сценарієм львівської команди. Як наслідок, ще одна впевнена перемога команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – 66:42. Вікторія Бабич набрала 28 очок і зробила 17 підбирань, Катерина Скакаліна – 15 очок, 10 підбирань.

Загалом, у цьогорічній вищій лізі лідерами команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» були: за результативністю – Анжеліка Зволяк (15,7 очок за гру), Вікторія Бабич (11,7 підбирань за гру) та Марія Дубас (9,1 передач за гру).

У турнірній таблиці баскетболістки «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» розмістилися на четвертому місці – 21 перемога, 15 поразок. Переможцями вищої жіночої ліги стала команда БК «Франківськ» – 32 перемоги, 4 поразки.