Переможцем шахового турніру пам’яті С. Бандери став калушанин

26 січня 19:58
Переглядів: 180
Шахи

У Калуші пройшов уже 27-й традиційний всеукраїнський шаховий турнір пам'яті провідника ОУН Степана Бандери.

Упродовж трьох днів у ПК "Мінерал" за його нагороди змагалися за швейцарською системою 79 представників з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Одеської та Запорізької областей. Це на 13 шахістів більше, ніж минулого року.

Відповідно до положення про турнір, відбулося дев’ять турів. Зокрема, в першому турі пари супротивників визначалися комп’ютерним жеребкуванням з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів шахістів. У кожному наступному між собою зустрічалися ті, які набрали однакову кількість очок. Однак в підсумку для визначення переможця турніру головному судді змагань Ростиславу Бородайкевичу довелось використати ще й таку систему розрахунку, як коефіцієнт Бухгольца, оскільки найбільше очок (по 8) здобули калушанин, кандидат у майстри спорту Всеволод Ритенко і майстер спорту Олег Поліщук з Хмельницького.

Цей показник виявився кращим у Всеволода, який і став чемпіоном 27-го всеукраїнського турніру з шахів. Третє місце виборов кандидат у майстри спорту Віталій Корній з Чернівців. Всі вони отримали грамоти і грошові премії.

До десятки найкращих шахістів турніру також увійшли одесит, кандидат у майстри спорту Олег Боєчко, першорозрядник Юрій Кузик зі Снятина, калуські шахісти Сергій Гриценко (І розряд), Михайло Шахов і Олександр Хомик (обидва – кандидати у майстри спорту) та львів’яни Мирослав Лопадчак (КМС) й Андрій Придун (І розряд), які теж отримали грошові премії.

Організатори і спонсори турніру, якими були управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради, сектор молоді та спорту Калуської РДА, ФСТ "Нафтохімік", об’єднана організація профспілки "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ", Калуська районна організація ВО "Свобода" та інші благодійники, окремо відзначили грамотами і преміями переможців змагань серед ветеранів Ігоря Дідуха зі Львова, інвалідів – львів’янина Володимира Верхолу, серед жінок – калушанку Галину Шевчук, дівчат – Євгенію Фурду з Івано-Франківська, юнаків – Олексія Білича з Чернівців, працівників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – Миколу Зарембу, шахістів міста Калуша і Калуського району – Олександра Греська і Валерія Колесова. Такі ж нагороди та книгу про Степана Бандеру отримала наймолодша учасниця турніру – учениця 2 класу Калуської ЗОШ №7 і ПНЗ "Кімната школяра" Софія Кацедан.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: