Переможці чемпіонату України з шахів отримали сертифікати на кругленькі суми

15 грудня 13:00
Переглядів: 85
Андрій Волокитін

В актовому залі головного корпусу НУ «Львівська Політехніка» відбулося урочисте нагородження переможців та призерів чемпіонату України з шахів серед чоловіків та жінок. Нагадаємо, фінали чемпіонату України відбувалися у Львові.

Переможцем чоловічого турніру став львів’янин Андрій Волокитін (на фото). Він, як і Мартин Кравців (Львів) та Захар Єфименко (Мукачево), набрав 7 очок, але завдяки додатковим показникам зумів вдруге у своїй кар’єрі стати чемпіоном України. Окрім пам’ятного Кубка та сувенірів Андрій отримав сертифікат на 160 тисяч гривень, Кравців - на 116, а Єфименко – на 80.

У змаганнях жінок перемогла шахістка з Миколаєва Анастасія Рахмангулова. 20-річна дівчина чемпіонкою України серед дорослих стала вперше. За перемогу Рахмангулова отримала сертифікат на 70 тисяч гривень. Друге та третє місце посіли відповідно Ольга Калініна (Тернопіль) та Юлія Осьмак (Київ). Вони набрали на півочка менше, аніж Рахмангулова. За друге місце Калініна, окрім кубка, отримала сертифікат на 50 тисяч гривень, а Осьмак – на 35.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: