Переможці Християнської футбольної ліги отримали нагороди

10 листопада 16:59
Переглядів: 169
Нагородження

У суботу, 8 листопада, у Домі молитви (вул. Гординського, 20) відбулось нагородження переможців та призерів четвертого сезону Християнської футбольної ліги. Найкращих учасників змагань привітали головний тренер НФК «Ураган» Іван Скіцко, гравці команди Роман Кіндратів, Андрій Сімка і Роман Колток, клубний лікар Михайло Даньків, а також голова міського спортивного комітету Віталій Матешко.

Церемонію почали з вручення персональних нагород, а також відзначення тих, хто брав активну участь в організації ліги. Далі свої медалі отримала трійка призерів Другої ліги – «Joma», МФК «Тема-Станіслав», а також «Рошен Прикарпаття». Зазначимо, що в чемпіонській гонці «Joma» лише на два пункти випередила свого найближчого переслідувача.

Комплект медалей Першої ліги розподілили між собою МФК «UTeamКЕП», МФК «Звір» і МФК «Зоря-2». Переможець цього дивізіону – «UTeamКЕП» – за весь чемпіонат зазнав лише однієї поразки.

Тріумфаторів Вищої ліги нагороджував Іван Скіцко, чий «Ураган» того ж дня завоював першу домашню перемогу в сезоні. Золоті нагороди приміряли на себе гравці команди «Курінь-Пас» (яка, до слова, з цього сезону вперше виступатиме в еліті обласного чемпіонату з футзалу), срібло дісталось МФК «Зоря», а бронза – «Ельдорадо-Галицький Двір».

Як зазначив капітан команди «Курінь-Пас» Роман Зубкевич, рівень ХФЛ цього сезону виявився досить високим. «Ми вперше виступали в Християнській футбольній лізі. До неї заявилися дуже хороші команди, які виступають на чемпіонаті області з футзалу. Було цікаво і важко грати, і тим цінніша наша перемога», – наголосив Зубкевич. За словами гравця, запорукою перемоги «Курінь-Паса» стала дисципліна, адже команда завжди збиралась на матчі і дотримувалась вказівок тренера.
Організатор Християнської футбольної ліги Дмитро Андрусів розказав, що ще на початку сезону виділились чотири лідери – «Курінь-Пас», «Ельдорадо-Галицький Двір», «Віза Вторма» і «Зоря», на які і покладались основні медальні надії. Разом з тим, ще в середині розіграшу їм складали конкуренцію інші колективи, але фініш виявився більш-менш прогнозованим.

Іван Скіцко разом із іншими «ураганівцями» підтримує івано-франківську Християнську футбольну лігу з початку її заснування – тобто вже чотири роки. Він наголосив, що надзвичайно важливо, щоб проводились такі турніри, які залучають молодь до спорту. «Ці змагання починаються у березні, коли закінчується футзальний сезон, і тривають весну, літо і осінь. Дуже добре, що є такі люди, як Дмитро Андрусів, які організовують подібні змагання. «Ураган» завжди з радістю відгукується на подібні ініціативи, і ми й надалі співпрацюватимемо з Християнською футбольною лігою», – підкреслив Скіцко.

Таким чином, Християнська футбольна ліга відправляється на кількамісячний відпочинок. За словами Дмитра Андрусіва, вони думають щодо проведення взимку коротких футзальних кубків. А повернення самої ліги очікується вже наступного березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: