Перевантаження по львівськи? Анонс: "Карпати" – ФК "Дніпро"

16 жовтня 09:20
Переглядів: 479
Карпати Дніпро

Ліга Парі-Матч сезону 2016/2017. Матч 11-го туру «Карпати» (Львів) – ФК «Дніпро». 16.10.2016, 19:30. Львів. Стадіон «Арена Львів». Суддя: Катерина Монзуль (Харків).

Обидва колективи підійшли до фінішу першого кола не у кращих настроях і відповідно розміщуються не на тих місцях про які мріють, але на даний час їх посідають («Карпати» - 12, ФК «Дніпро» - 8).

Якщо дніпровська весняна революція, здається, у минулому, то у Львові очільники клубу не зупиняються перед призначенням нових отаманів. Після 10-ти турів у відставку відправили Сергія Зайцева, а його місце зайняв 51-літній фахівець з Білорусії - Олег Дулуб. Останнім робочим місцем його був ФК «Крумкачи», який на 16-ть клубів посідав 10 місце у чемпіонаті Білорусії. Таке собі перевантаження по львівськи…

Поки що неможливо вимагати від нового наставника неймовірного, маю на увазі, перемоги. Йому спершу необхідно ознайомитись з можливостями гравців, якими керуватиме і очікувати зимового міжсезоння. Хоча ніхто з суперників не чекатиме на вирішення клубних карпатських проблем.

Зміна головного тренера це виклик для футболістів. Кожен повинен через не можу доводити свою профпридатність. А сам наставник доводитиме керівництву, що ті зробили правильний вибір. Мабуть, комусь у місті Лева мариться, що Дулуб повторить, а можливо й перевершить, досягнення іншого білоруса і його тезки Кононова. Що ж дай Боже, аби вівці були цілі та вовки ситі.

Отож, у Львові новий тренер, а це завжди нові вимоги та несподіванки. Але гравці ті, що були у попередника, а вони, як показали минулі матчі, не завжди грали у той футбол, якого від них вимагав тренер і вболівальники. Можливо тепер щось зміниться і на краще. Львівська команда більш збалансована і зіграна. Тут є місце юним, молодим і досвідченим футболістам.

Так, на даний момент клуб з Дніпра не представляє собою грізного суперника. У «Дніпрі» дещо інша ситуація. Бракує людей, які спроможні «тягнути» колектив. Найдосвідченіші футболіст «синьо-білих» - 36-річний Сергій Назаренко, на рік молодший Руслан Ротань і на 2 - центральний півзахисник Кравченко. Проте Сергій сьогодні не зможе допомогти своїм партнерам через мікро-травму. Але за його словами колеги не опускають рук і працюватимуть зі ще більшим завзяттям аби виправити становище.

«Карпати» переживають непростий період, але ми у Львові легкої прогулянки не очікуємо», - додав тренер дніпрян Дмитро Михайленко.

На лікарняних продовжує залишатись талановитий Лучкевич, а також лідери команди - Польовий і Політило.

Гравці обох команд в останню паузу чимало тренувались і напрацьовували нові ігрові зв’язки. Тобто даремно часу не тратили. А ми, сьогодні матимемо на власні очі побачити, з яким результатом завершиться дане протистояння. Тож, без запізнень пані й панове крокуймо на «Арена Львів». Початок видовища – 19:30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: