Перша ліга 2017/2018. Зона Захід. Нічийний синдром

футзал

Перша ліга. 5 тур. Зона Захід

"Віза-Вторма" - "Ураган-2-КФВ" - 2:2 (2:0)

Голи: Кушецький (6, 16) - Кефа (24), Кіндратів (34)

Для обох команд манеж Коледжу фізичного виховання є рідним, домашнім. Тому складно було при огляді цього матчу виділити господарів чи гостей. Та все ж по протоколу господарями були мануфактурники, яким вдалось завоювати ініціативу і увесь тайм тримати суперника у напрузі. Провівши кілька непоганих атак, яким не вистачилоя кісного завершення, Віза-Вторма повела у рахунку – Кушецького забули у карній зоні і той з другої спроби розстріляв ворота Урагану. Здавалось би, що ще потрібно, щоб піти вперед більшими силами? Але «другі Дракони» не спромоглись на штурм воріт суперника, навпаки, ще хвилин п’ять ініціатива була в руках підопічних Скіцка, які натхненно атакували і не давали супернику шансі, застосовуючи високий пресинг. А коли у Урагану-2 таки почало щось виходити попереду, Віза-Вторма знову забила. Отримавши можливість провести позиційну атаку, партнери вивели на ударну позицію того ж Кушецького, якому не забити було складно. 2-0, не зовсім вдала картина для гостей, за якої і завершився перший тайм.

Настанови тренера у перерві подіяли, і зі стартового сигналу Ураган заграв по іншому. На 24 хвилині це принесло результат – Кефа повторив подвиг Кушецького і проштовхнув м’яча у ворота. Як не підказував своїм підопічним Скіцко – нічого не допомогло. Згалом, у другому таймі було менше футзалу і більше боротьби, чому свідчення часті зупинки у грі. Але в атаці активнішими були господарі, щоправда, цю активність вдало нівелював Левандівський. Впевненість голкіпера передалась партнерам, і ті натхненно пішли в наступ. Довгий час у Кіндратіва і Ко нічого не виходило, але свій момент Роман отримав, і ним скористався. Зеленкевич перехопив м’яч, його партнери обстріляли ворота з усіх сторін, після чого Кіндратів таки зумів переправити сферу у ворота.

Звичайно, таки перебіг подій не влаштовував господарів, і ті притисли Ураган до власних воріт. Але цього вечора результат 2-2 дійсно відображав ситуацію на майданчику, тому вищі сили вирішили залишити його без змін.

23 грудня

"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" – "Епіцентр К10"
3:3 (1:0)

Голи: Мацик (2, 31), Миколюк (33) – Щербина (22), Конкольняк (32, 36)

Якби довелось писати про цей матч окремо, а не в розрізі усього туру Західної зони, то заголовок до статті напрошувався б сам собою – «Для тих, кому за 30», адже усі найцікавіші події команди залишили на останню десятихвилинку. Та про все по порядку…

Ні про яку розвідку не могло бути і мови, команди одразу взяли бика за роги. Особливо сильно ухопив бика Мацик, якому вже на другій хвилині вдалось скористатись помилкою захисника і вдалим відбором від партнера. Епіцентр опинився в ролі наздоганяю чого, та з нею гості не впорались. Навпаки, велика кількість помилок у захисті надавала можливість господарям безперервно загрожувати воротам Макогона. І благо, що голкіпер будівельників сьогодні прокинувся «з тієї ноги», адже якби не він (а іноді і вдалий вибір позиції захисниками), матч можна було б завершувати вже у першому таймі.

Епіцентру явно необхідна була перерва, перезавантажитись і відпочити. І події другого тайму показали, що перерва пішла на користь. Після кількох вдалих сейвів Макогон отримав від захисників львів’ян простір, увірвався до володінь суперника і викотив під удар Щербині – Василь свого шансу не змарнував. Тепер вже Епіцентр отримав психологічну перевагу, яку не зміг втілити в гол. А після деякого затишшя (пов’язаного з боротьбою за м’яч), команди розпочали перестрілку. Спочатку Мацик у стилі Роберто Карлоса відправив м’яча у дальню дев’ятку. Епіцентр побіг відіграватись, і Конкольняк доводить намагання до логічного завершення. Миколюк вже вдруге поспіль запалив на табло трійку, перегравши у ближньому бою Макогона, але будівельники знову відігрались, і знову це зробив Конкольняк.

За такої гри кожна з команд могла розраховувати на перемогу, та навіть при наявності чудових моментів у гостей рахунок так і залишився нічийним (відмічаємо вдалу гру Морикишки). Що ж, тим цікавіше надалі спостерігати за Західною зоною, у якій кожен матч, як фінал.

Підсумкова таблиця зони Захід Першої ліги після 5 туру виглядає наступним чином: