Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" здолав "Мункач"

22 квітня 11:45
Переглядів: 79
тепловик

Юніорський склад ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" (U-19) зіграв черговий поєдинок у Першій лізі ДЮФЛУ.

На стадіоні "Гірка" підопічні Віктора Поптанича помірялись силами з ФК "Мункач" з Мукачевого. Зі старту матчу кілька непоганих шансів втратили "тепловики", щоб відкрити рахунок у зустрічі, та надійно грав голкіпер гостей Дядюк. Та все ж під завісу тайму подачу зі штрафного від Романа Горбатого замкнув Вадим Тофан - 1:0.

У другому ж таймі вихід віч-на-віч з голкіпером зумів реалізувати Андрій Слободян - 2:0. Юні франківці дещо зарано повірили у перемогу, і за шість хвилин Гогерчак зумів таки пробити Семеніва та скоротити рахунок до мінімуму. Могли мукачівці і взагалі вирвати нічию, та на останніх секундах матчу голкіпер франківців на пару з оборонцями таки відстояли переможний результат - 2:1 на користь команди Віктора Поптанича.

Перемога "тепловиків" над командою із Закарпаття дозволила нашій команді піднятись на другу сходинку турнірної таблиці - відставання від лідера ФК "Львів" наразі складає вісім очок.