Перша ліга. "Фінал чотирьох". Напередодні

08 травня 20:47
Переглядів: 254
Футзал

Цього вікенду у столиці України пройде довгоочікуваний "Фінал чотирьох" Першої ліги. Усі поєдинки пройдуть 10-го і 11-го травня на паркеті київського спорткомплексу КПІ.

За нагороди боротимуться кращі команди першості - кременчуцький "Лукас", харківський "Моноліт", донецький "Буран-Ресурс" та ФК "Одеса". Напередодні фіналу ми вирішили поцікавитися у представників команд, які не вийшли в заключний раунд, хто ж, на їхню думку, є фаворитом.

Почнемо з команди "СумДУ", Сергій Пєсоцький:

- Скажіть, хто з команд, на вашу думку, найбільш гідний перемоги в чемпіонаті?

- У першу чергу, хотілося б виділити команду, з якою нам вдалося змагатися в групі, а саме "Буран-Ресурс". Вважаю саме її фаворитом в останньому етапі, хоча не варто скидати з рахунків і "Лукас", який також здатний на багато, що вони й продемонстрували в груповому етапі. Що ж стосується команд "Моноліт" і "Одеса", то це теж відмінні колективи, але мої фаворити - все ж не вони.

Подивимося, що ж нам скажуть хлопці з столичного "Епіцентр К3", Олег Шайтанов:

- Олеже, скажіть, хто ж є фаворитом серед цієї четвірки для Вас?

- Якщо брати в цілому, то, швидше за все, поставлю на перемогу "Лукас". Віддаю перевагу саме цій команді, тому що вони рівніше усіх провели поточний сезон. Не було відчутних провалів, команда грала завжди на високому рівні. Що ж стосується решти колективів, то було б некоректно говорити, хто яке місце займе. Три рівні за силою команди, тому все покаже гра.

Наступним колективом, чию думку ми вирішили дізнатися, стала команда "Інбев", Костянтин Кожанов:

- Костянтин, ваша команда не вийшла в "Фінал чотирьох" лише через гіршу різницю забитих і пропущених м'ячів. І все ж, скажіть, кого ви бачите тріумфатором нинішнього фіналу?

- На перше місце, однозначно, поставлю своїх суперників по групі, команду "Лукас". На мій погляд, це найбільш професійна команда з цієї четвірки. Якщо у хлопців буде відповідний настрій, то їм все по плечу. На друге місце теж відправлю наших колишніх суперників, команду "Одеса". Командам з іншої групи віддам боротьбу за бронзу, хоча у футзалі буває всяке і передбачити на 100% просто неможливо.

Ну і завершимо конкурс наших прогнозів думкою від колективу "Ураган-2", Роман Ярий:

- Романе, вітаю з завершенням сезону, вашим колишнім суперникам залишилося зробити всього один крок до омріяної перемоги. Які ваші прогнози на заключний етап чемпіонату першої ліги?

- Думаю, що перше місце займе "Лукас". Моїми аргументами з приводу цієї команди є їх стабільність, згуртованість і професійне ставлення до ігор. Команда вже змогла довести в Кубку України, що це боєздатний колектив, тому мої симпатії на боці саме цієї команди. Друге місце віддам колективу "Буран-Ресурс". А ось бронзові нагороди, напевно, розіграють "Моноліт" і "Одеса".

Усі матчі "Фіналу чотирьох" Першої ліги можна побачити в прямому ефірі на сайтах Асоціації футзалу України (futsal.com.ua) та Аматорської футзальної ліги України (futsal-amator.com.ua)

10 травня (субота):

13:00 "Лукас" - "Моноліт"

15:00 "Буран-Ресурс" - ФК "Одеса"

11 травня (неділя):

12:00 матч за 3-місце

14:00 фінал

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: