Перша ліга. Одинадцятий тур: "Епіцентр К10" програє у "будівельному" дербі

18 лютого 13:30
Переглядів: 94
Епіцентр

Безвиграшна серія франківського "Епіцентру К10" у Першій лізі сягнула вже трьох матчів поспіль. Цього разу підопічні Романа Ярого у гостях зазнали поразки від одного з лідерів турніру - одеського "Епіцентру К-Авангард".

Вже до третьої хвилини матчу обидві команди обмінялись влучними ударами - на гол Назарія Даніва господарі відповіли забитим м'ячем у виконанні Коваленка. За дві хвилини Дрозд вивів одеситів вперед, а згодом Рябоконь підбив підсумок першого тайму - 2:2. Старт другої половини зустрічі видався дуже невдалим для підопічних Романа Ярого - два пропущені голи і як наслідок 4:2 на табло. На 27-ій хвилині Питльований дальнім ударом відновив інтригу у поєдинку, та за кілька миттєвостей Дрозд оформив дубль та повернув перевагу господарів у два м'ячі. До кінця поєдинку одеські футзалісти ще чотири рази розписались у воротах "Епіцентр К10", тоді як франківці відповіли голом у виконанні Даніва - 9:4 на користь "Епіцентру К-Авангард".

В іншому матчі дня чернівецький "Епіцентр К" та "Рятувальник" розійшлись бойовим миром (3:3), а завтра в Одесі зіграють "Делівері" та столичний "Епіцентр К3".

Турнірна таблиця Першої ліги після 11 туру (без урахування матчу "Делівері" - "Епіцентр К3"):