Перша ліга. Скала на останніх секундах втрачає нічию в Петровому

15 жовтня 21:00
Переглядів: 110
Скала Стрий U-19

"Інгулець" без Сергія Лавриненка в технічній зоні обігрує стриян

У першому таймі команди діяли агресивно, створивши чимало проблем один одному. Так, за гостей в одному з епізодів зіграла поперечина, а за господарів - лінійний, що побачив офсайд у Бондаренка, який відкрив рахунок після подачі зі стандарту.

Друга половина пройшла в більш прагматичному ключі. Було видно старання, проте суперники грали з оглядкою на свої тили, що практично виключало можливість для загострення. Мабуть, найкращий момент тайму був у Кретова: Роман вийшов на рандеву з голкіпером по зоні лівого інсайду, однак пробив повз дальній кут.

Вже в компенсований час удача посміхнулася Нваморі, який опинився в потрібному місці і в один дотик в падінні замкнув свічку. Стрияни спробували створити тиск на бригаду суддів, але доблесні представники ДАІ (!!!) як могли охороняли бригаду арбітрів.

Петрове. Стадіон "Інгулець"

"Інгулець" (Петрово) - "Скала" (Стрий) 1:0

Гол: Нвамора 90+3

"Інгулець" (стартовий склад): Гришин, Сітчінава, Кретов, Клімаков, Ковтун, Колесніков, Шарко, Алексанов, Запорожець, Мучак, Даценко

"Скала" (стартовий склад): Герич, Бровко, Шваб, Білоус, Білий, Цюцюра, Клименко, Скакун, Максимович, Бондаренко, Подоляк

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: