Перша ліга. Скала обігрує Колос

13 вересня 20:30
Переглядів: 218
Скала U-19

Ковалівський "Колос" у другому поспіль домашньому матчі програвав, однак цього разу героїчний камбек підопічним Руслана Костишина не вдався.

У першому таймі набагато агресивніше виглядала "Скала". Складалося враження, що саме стрияни ведуть боротьбу за третю сходинку, а "Колос" розташований в нижній частині таблиці. Старання "соколів" втілилися в гол Кмітя, який зіграв на випередження і замкнув передачу з правого флангу. Стрияни були зобов'язані забивати до перерви і більше, однак фарт був на боці господарів, на допомогу яким в тому числі приходив каркас воріт.

У другій половині вже додали господарі. Найкращий шанс відновити паритет був у Бондаренка, який в падінні намагався заштовхати м'яч за лінію з декількох метрів. Не вдалося, а на добиванні першим опинився екс-стриянин Рябушко, але влучив чи то в захисника на лінії, то чи в свого ж Бондаренка. "Скала" відстояла мінімальну перевагу і однозначно покращить своє становище в таблиці. Поразка "Колоса" ж в першу чергу для його конкурентів.

Ковалівка. Стадіон "Колос"

"Колос" (Ковалівка) - "Скала" (Стрий) 0:1

Голи: Кміть 39

"Колос" (стартовий склад): Литвиненко, Шевченко, Кривошеєнко, Рябов, Лисицький, О.Бондаренко, Багдасаров, Морозко, Зуєвич, Козир, Поздєєв

"Скала" (стартовий склад): Герич, Кміть, Шваб, Стасюк, Рябушко, Клименко, В.Бондаренко, Подоляк, Стасишин, Скакун, Цюцюра

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: