Перша ліга. "Скала" Стрий - "Арсенал-Київ" - 1:1

22 жовтня 19:30
Переглядів: 119
Василь Малик

Можна з упевненістю говорити, що градус напруги, який витав у повітрі у зустрічі "Скали" і "Арсеналу" виявився найвищим серед всіх матчів п'ятнадцятого туру в першому дивізіоні. Команди крім боротьби один з одним були змушені протистояти важкому полю і при цьому встигали пресингувати ще й арбітрів.

Суперники обмінялися результативними ударами у стартову чверть гри. Для початку відзначилися господарі. Цюцюра кинув у прорив правим флангом Бровка, той виконав простріл, який замкнув Скакун. Незабаром рахунок став рівним. Після практично ідеального пасу з глибини, здається, Акімову на пару з Есеолою залишалося розіграти "зайвого" воротаря "Скали" Герича.

Після перерви на полі продовжилося таке ж динамічне протистояння, а емоції зростали з кожною хвилиною. Кульмінація настала за десять обертів секундної стрілки до свистка, коли навіть вболівальники почали атакувати суддівську бригаду. Але голів більше не було. Нічия, яку можна назвати цілком заслуженою.

Стрий. Стадіон "Сокіл"

"Скала" (Стрий) - "Арсенал-Київ" 1:1

Голи: Скакун 10 - Есеола 22

"Скала" (стартовий склад): Герич, Пришнівський, Бровко, Білоус, О. Білий, Цюцюра, Клименко, Скакун, Баранов, Бондаренко, Подоляк

"Арсенал-Київ" (стартовий склад): Сітало, І. Білий, Есеола, Гетьман, Турчанов, Аксьонов, Черненко, Кізілатеш, Матвєєв, Семенюк, Голіков

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: