Перша ліга. Верес дотиснув Скалу на останніх хвилинах

03 вересня 20:19
Переглядів: 493
Скала

Для "Вереса" ця перемога – особлива. Здобута вона на фоні організаційних змін в інфраструктурі клубу. Перед початком поєдинку глядачам було представлене новісіньке електронне табло – гріх було зіпсувати таке свято втратою очок.

Хоча, для рівнян не все виявилося таким простим. "Верес" краще розпочав матч, але забити ніяк не міг. Старався Козьбан, який і сам пробивав, і партнерам віддавав передачі. Тут і Волошинович, і Борзенко старалися – але все марно.

"Скала" сиділа-сиділа у засідці, а потім взяла та й болісно вжалила суперника. Одну з нечастих контратак гостей точним ударом завершив Рябушко. І лише після того рівнян, як кажуть, прорвало. Спочатку Ігор Сікорський першим опинився на добиванні, а потім нагороду за старання отримав Дмитро Козьбан.

2:1 – трудова перемога "народної команди".

Рівне. Стадіон "Авангард"

"Верес" (Рівне) - "Скала" (Стрий) 2:1

Голи: Сікорський 80, Козьбан 90+2 - Рябушко 68

"Верес": Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Орловський (Сікорський, 70), Кучеров, Сергійчук (Котляр, 52), Волошинович (Герасимець, 75), Степанюк, Козьбан

"Скала": Герич, Стасишин, Бондаренко, Максимович, Клименко, Рябушко, Стасюк, Антонів, Шваб (Скакун, 84), Боровик (Баранов, 65), Кміть (Брайт, 59)

Попередження: Максимович (19), Стасюк (23), Бондаренко 38, Бондаренко 73
Вилучення: Бондаренко 73

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: