Перша перемога винниківського "Руху" у новому році

27 січня 22:00
Переглядів: 1118
Рух

Винниківські футболісти стартували з яскравої перемоги на меморіалі Ернеста Юста. «Рух» експериментальним складом легко, переконливо і прогнозовано розібрався з аматорською командою «Сокіл» з села Ямпіль.

«РУХ» - «СОКІЛ» - 5:0

26.01.2017, 11.00. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича.

Арбітр: Степан Лапко.

Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Андрій Онишків.

Голи: ФЕДОРІВ, 3, ПАНАСЮК, 25, ЗУБАР, 62, БІЛИЙ, 70, КІНАШ,85.

«РУХ»: ДЯЧЕНКО, РОМАНЮК, ФЕДОРІВ, БІЛИЙ, БАГЛАЙ, ПАНАСЮК, КІКОТЬ (ЛАШИН, 46), КІНАШ, ВОЛОШИН, Г.БАРАНЕЦЬ (САДОХА, 46), ЗУБАР.

Головний тренер – Руслан Мостовий.

«СОКІЛ»: МОЙСИН, ПРИШЛЯК, ЯЦЕНКО, СТЕПЧУК, ДІКАРЄВ, М.ГОРОШКО, МЕЛЬНИКОВИЧ, ШУМСЬКИЙ (ШЕРЕМЕТА,46­), КОВАЛИШИН (Д.ГОРОШКО), ПОЛІГАС,ДОВГИЙ,ГАЛАХ.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ШУМСЬКИЙ, 26, ПРИШЛЯК, 86.

На матч із ямпільським «Соколом» підопічні Руслана Мостового виходили після серйозних фізичних навантажень. Нагадаємо, зараз у Винниках у розпалі перші тренувальні збори, які від сьогодні поєднуватимуться з контрольними поєдинками. У першому з них у стартовому складі «Руху» опинилися троє новачків. Проте наразі з клубом уклав контракт лише центральний захисник Іван Білий. У цій зустрічі він діяв бездоганно. Решта – досі на перегляді. Зокрема вихованець школи «Карпат» Ярослав Волошин як крайній півзахисник спочатку намагався загострювати гру на правому фланзі, утім часто мінявся позиціями з Олегом Панасюком. Ще один потенційний новобранець - форвард Святослав Зубар. Його останнім клубом був шведський друголіговий «Харносанд». На жаль для вболівальників «Сокола», надії на сенсацію згасли вже на третій хвилині. Після передачі з правого флангу від Григорія Баранця на місці центрфорварда опинився оборонець «Руху» Володимир Федорів та з кількох метрів потужно розстріляв ворота ямпільської команди. Ще до перерви «рухівці» могли довести рахунок до розгромного, утім Баранець кілька разів поцілив у поперечку, а Панасюку завадив відзначитись голкіпер  «Сокола». Виправитися Олег зумів на 25-ій хвилині, коли спокійно реалізував передачу від Зубара.

У другій сорокап’ятихвилинці Руслан Мостовий надав можливість проявити себе Володимиру Садосі та ще одному потенційному новобранцю «Руху» Олегу Лашину. Останній діяв на місці опорного півзахисника, однак продемонструвати найкращі якості не зміг через ушкодження коліна. Сильний біль завадив дограти поєдинок.

Зате в усій красі постала решта футболістів. Зокрема Ярослав Кінаш на полі творив дива. В одному епізоді винниківський «зідан» обіграв половину ямпільської команди і віддав пас-цукерочку  на Святослава Зубара. Тому залишилось влучити у порожні ворота. Згодом в обійми партнерів потрапив Іван Білий. У дебютному матчі він відзначився першим голом: опинився після розіграшу кутового у потрібному місці. Крапку у зустрічі поставив невтомний Ярослав Кінаш. Його більярдний удар з-за меж штрафного майданчика виявся вирішальним. У підсумку 5:0 - переконлива перемога «Руху». Найбільше шкода у цій зустрічі Олександра Дяченка.  Воротар винниківської команди добряче змерз, бо йому фактично не довелося серйозно попрацювати у рамці. За це окрема подяка надійній обороні, яка сподіваємося, часто надаватиме приводи своїм голкіперам тепліше одягатися на зимові матчі.