Перше весняне очко "Скали" U-19

15 квітня 21:00
Переглядів: 130
Скала

15 квітня у Моршині відбувся поєдинок 20-го туру чемпіонату України серед команд U-19, в якому зустрілися юніори луганської «Зорі» та стрийської «Скали».

«Зоря» (Луганськ) U-19 –  «Скала» (Стрий) U-19 – 0:0

15 квітня 2017 р. 11 год. м. Моршин. Стадіон «Медикг». 13 градусів. 80 глядачів. Арбітр – Вячеслав Молотокас (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра – Юрій Кравченко (Львів) та Олег Мімнонов (Тернопільська обл.). Четвертий арбітр: Андрій Холявко (Львів). Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Львів).

 «Зоря»: 1. Данило Хмеловський, 5. Ігор Решетов, 17. Едуард Матвєєнко, 4. Гліб Корсунов, 7. Емін Сафіханов, 8. Михайло Левенець, 18. Олексій Бриженко, 10. Ігор Загоруйко-к., 11. Владислав Борисенко, 16. Ярослав Плечій, 14. Семен Вовченко.
Резервні гравці: 13. Микита Колесов, 9. Максим Кодря.
Старший тренер – Дмитро Кара-Мустафа.

«Скала»:  1. Назарій Жиляк-к., 17. Олег Троянов, 2. Богдан Векляк , 77. Кирило Лисенко, 4. Ярослав Миронюк, 99. Ігор Королевич (11. Микита Фомін, 41), 69. Єгор Некрасов, 10. Роман Кузів, 33. Даниїл Кондраков (7. Олег Козак, 72), 8. Святослав Мельник,  9. Михайло Лукач (18. Ярослав Анніч, 88).

Резервні гравці: 55. Денис Шамарін, 88. Едуард Волков, 44. Павло Табачинський, 45. Валентин Білінський.

Старший тренер – Олег Лутков.

Попередження: Емін Сафіханов (41), Владислав Борисенко (74), Семен Вовченко (88) – Даниїл Кондраков (9), Роман Кузів (59), Микита Фомін (67).

Згідно із календарем ця гра мала відбуватися на полі «Зорі». Однак, за взаємною згодою сторін команди ще перед матчем першого кола домовилися зробити рокировку полями і перенести поєдинок першого кола у Запоріжжя на поле НТБ «Металург», а матч другого кола, відповідно, відбувся вже на полі «Скали».

Учасники звітного матчу підійшли до очного протистояння не в найкращому настрої. Луганчани та стрияни у двох весняних матчах зазнали по дві поразки. До того ж, і «Скала», і «Зоря» наразі перебувають у нижній частині турнірної таблиці,  а відстань між ними лише два очки. Тому звітний матч сусідів за турнірною таблицею очікувався з інтересом. І незважаючи на гольову засуху, гра вийшла, як і очікувалося, бойовою і напруженою, де більше шансів на перемогу мали гравці «Скали». Згадаймо, хоча б влучання Романа Кузіва у хрестовину на 66-й хвилині, або потужний постріл в лічених сантиметрах від правої «дев`ятки» Даниїла Кондракова… Однак у підсумку зустріч так і закінчилася без голів, а обидві команди будуть святкувати прийдешній Великдень з поповненням очкового балансу першими весняними пунктами.

Тепер на «Скала» в більш кращому настрої готуватиметься до наступного поєдинку чемпіонату, який відбудеться також у Моршині, 22 квітня, проти луцькоїї «Волині».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: