"Перші кроки" зібрали четвертокласників тернопільських шкіл

12 листопада 15:58
Переглядів: 351
баскетбол

Тернопільська ЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов приймала у себе гостей — вісім команд-учасниць змагань серед учнів четвертих класів "Перші кроки", адже відбіркові змагання за право виступати у фіналі відбулись у центральному мікрорайоні Тернополя. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Спочатку увесь клас виконував комплекс вправ ранкової зарядки, потім по п’ять найшвидших та найспритніших хлопчиків та дівчаток з кожної школи взяли участь в естафетах "Біг змійкою", "Естафета зі скакалкою", "Баскетбол", "Ведення м’яча", "Боулінг".

Під час змагань вирували справжні спортивні пристрасті, адже кожна з команд мала своїх "затятих" вболівальників. Довго тривали спортивні баталії та врешті-решт визначились довгождані фіналісти.

Отже, виборовши перемогу, до фіналу з результатом 9 очок потрапила Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (на фото справа), а друге місце з результатом 15 очок посіла Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Команди обох цих шкіл візьмуть участь у фінальних змаганнях, що відбудуться дванадцятого листопада також у спортивному залі ЗОШ №3. Третє місце, набравши 18 очок,  здобула загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13. Четверте місце із 20-ма балами зайняла Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

Переможці призери та учасники "Перших кроків" нагороджені грамотами та відзнаками від організаторів змагань - Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: