Перші медалісти вже повернулися додому

04 лютого 17:00
Переглядів: 130
Данча

1 лютого команда сноубордистів повернулася із Всесвітньої зимової Універсіади – 2017 додому.

Першими медалістами Універсіади - 2017 стали: срібна призерка Аннамарі Данча (аспірантка Львівського державного університету фізичної культури) та дворазовий бронзовий призер Олександра Белінський (студент Харківської державної академії фізичної культури).

У аеропорті «Бориспіль» зустрічали команду перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак, а також Таміла Дудко та Олег Плигун.

Медалістам одразу подарували квіти та передали вітальні листи від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Володмир Бринзак відразу почав задавати спортсменам фахові питання про їхнє самопочуття, про стан сноубордної траси та чи вплинули погодні умови на виступи. «Ми тут уважно слідкували за вашими виступами, - зазначив Володимир Бринзак. - У НОК України ваші виступи розглядають через призму майбутніх Олімпійських ігор. Це все на особистому контролі в нашого президента Сергія Бубки. Добре, що ви стали призерами, із сильними суперниками перевірили свою готовність до відповідальних стартів. Тепер головне завдання - здобути олімпійські ліцензії».

Аспірантка ЛДУФК Аннамарі Данча зізналася, що як і кожний учасник Універсіади, мріяла про медаль найвищої проби. У фінальному заїзді навіть лідирувала, але на якусь мить втратила концентрацію й опинилася другою. Саме тієї миті і не вистачило для «золота». Тож ще є над чим працювати. Вже завтра Аннамарі вирушає до Болгарії на черговий етап Кубка світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: