Перші перемоги та поразки фіналу Універсіади України з волейболу серед жінок

30 травня 12:05
Переглядів: 146
Волейбол

Даний перший свисток у фінальних змаганнях ХІІ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

В спортивному залі ТНЕУ найкращі команди студентського жіночого волейболу відіграли першу гру. Після офіційного параду відкриття перевірити своїх суперників на стійкість випало командам з Миколаївської та Чернігівської областей. Відмітимо, що фінальні ігри розпочались досить цікаво.

Кожна з команд боролась за очки до останнього та в підсумку з рахунком 3:2 сильнішими виявились студентки Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського.

Та найбільше тернопільські вболівальники чекали виходу на площадку улюбленої волейбольної команди нашого краю — команди Тернопільського національного економічного університету, тим більше що їм в перше же день випало зустрітись з досить сильною і непередбачуваною командою – командою Волинської області. Але опасіння вболівальників були марними — тернополянки з рахунком 3:0 впевнено обходять студенток Східноєвропейського національного університету та виходять на перше місце у турнірній таблиці. Варто відзначити професіоналізм та досконалу роботу суддівської колегії на чолі із суддею міжнародної категорії В.Г.Хуторним, які жодного разу не дали приводу засумніватися в правильності прийнятого рішення.

Наступних два дні команди проведуть ще чотири зустрічі, в результаті яких ми зможемо дізнатись ім’я команди-переможниці Універсіади України з волейболу серед жінок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: