Перші перемоги тернопільських велосипедистів у новому сезоні

26 лютого 14:30
Переглядів: 143
Велоспорт

Протягом п’яти днів в славному місті лева Львові проходили перші змагання нового сезону 2016 року з велосипедного спорту на треку — Зимовий чемпіонат України. Програма змагань була дуже насичена і не дивно що приїхали позмагатись за перемоги велосипедисти з усієї України. В шести вікових групах (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) на старт вийшли понад 250 спортсменів із 22 команд.

Збірна Тернопільської області теж змогла проявити себе і показати рівень своєї підготовки після зимової перерви. Вісім вихованців тренерів велосипедної бази Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимира Павелка та Романа Зеньо змагались на єдиному в Україні критому велотреку.

Здобутками тернополян стали: Майстри спорту України міжнародного класу та студенти Тернопільського національного економічного університету Гринів Віталій та Тарас Шевчук — 1 місце в командній гонці-переслідування 4 км (чоловіки); Тарас Шевчук — 2 місце в груповій гонці (чоловіки); студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Щербань Владислав — 1 місце в груповій гонці та 1 місце в гонці з вибуттям (юніори) і 2 місце у гіті на 1000м з/м (юніори); учень Тернопільської ЗОШ №19 Назар Покойовий - 3 місце в командній гонці-переслідування 3 км (юнаки). Єдина жінка в команді студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка  Года Анастасія — 1 місце в гіті 500м з/м та 1 місце в командному спринті, 2 місце в командній гонці-переслідування 4 км, 2 місце в груповій гонці, 2 місце в гонці з вибуттям, 2 місце в гонці "спринт" та 3 місце у гонці "кейрін" (жінки). Участь у підготовці спортсменів на зборах приймали тренера збірної команди України Скиба М.М. та Яковлєв В.Л.

У підсумку 14 медалей та неймовірні емоції  вболівальників! Вітаємо та бажаємо ще багато раз піднятись на першу сходинку п’єдесталу в Україні та за її межами!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: