"Перші спортивні кроки" робили учні десятої школи Тернополя

09 жовтня 18:03
Переглядів: 173
День фізичної культури і спорту

Другокласники Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів № 10 стали учасниками змагань "Перші спортивні кроки". Відбувались ці веселі старти у спортивному залі школи, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На хлопчиків та дівчаток чекали  цікаві змагання та розваги. Включали вони п’ять спортивних естафет: "Садіння та збирання картоплі" — одні діти розкладають тенісні м’ячі в імпровізовану ямку — фішку, інші збирають їх на швидкість, "Боулінг" — потрібно збити м’ячем скріплені між собою кеглі, "Баскетбол" — потрапити м’ячем в невелике баскетбольне кільце, яке тримає у руках капітан команди, "Спортивна математика" — необхідно не тільки подолати дистанцію естафети, але й швидко та правильно розв’язати приклад та за це отримати заслужене сердечко.

На завершення учні взяли участь у конкурсі "Спортивна стінгазета" — на швидкість та спритність, адже після бігу потрібно було відібрати картинку на спортивну тематику та наклеїти на розмальований яскравими фарбами спеціальний колаж на великому ватмані. Усі діти переживали один за одного, а вболівальники дружно підтримували свої команди. В результаті змагання закінчились з нічийним рахунком, тобто, перемогла дружба. Усі дітки отримали відзнаки від організатора — Тернопільського обласного  центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та значки від Тернопільського обласного відділення НОК України. Сподіваємось, що ці перші старти та спортивні випробування  виховають у дітей любов до занять фізичною культурою і спортом, може для когось із них — це перші кроки у великий спорт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: