Перші вагомі плоди роботи Петра Ніколюка в тернопільському "Інваспорті"

10 липня 19:58
Переглядів: 305
ніколюк

Півтора року роботи в тернопільському «Інваспорті» знаного за тренерською працею в майстрівських колективах Петра Ніколюка принесли перші вагомі плоди. Наприкінці минулого тижня учениці Тернопільської спецшколи-інтернату слабочуючих дітей, 16-річна Лідія Ваврикович зі Скалата і 15-річна Галина Винниченко із Ниркова Заліщицького району стали бронзовими призерками чемпіонату України з пляжного волейболу серед дорослих жіночих команд із вадами слуху.

Слова спеціаліста не розходяться з ділом. Торік, коли на подібному турнірі його підопічні, взагалі, дітьми дебютували із сьомої позиції, Петро Романович зауважив: загадувати не збирається, але плани амбітні. Як у нього, так і в Ліди з Галиною. Після чемпіонату, який відбувся в Пущі-Водиці під Києвом, уже хіба нам залишається зробити висновок: амбітність, помножена на працелюбність і самовідданість, неминуче стануть супутниками успіху. До того ж юних тернополянок ще й трохи образили організатори. Після двох «сухих» перемог над рівненським і закарпатським дуетами у своїй підгрупі й аналогічної звитяги в чвертьфіналі над другою одеською командою чомусь у півфіналі їх звели з головними фаворитками, срібними призерками останніх Дефлімпійських ігор. Якби суперником став другий столичний колектив, реально було би і за «срібло» посперечатися. Матч за третє місце з не менш досвідченими одеситками зайве тому свідчення. Завершивши на «більше-менше» першу партію, в другій уже повністю контролювали хід подій — знову 2:0.

Зрештою, дівчата ще такі молоді. Потрібно не розчаровуватися, а лише радіти першим перемогам. І дякувати Богові, що тернопільський «Інваспорт» із ДЮСШ на чолі з Олегом Юзчишиним та Віктором Федорчуком, на відміну від багатьох інших спортивних організацій, мають можливість фінансувати їх збори, і батько Ліди, підприємець зі Скалата Іван Ваврикович, чим лише може, допомагає. Хоча Петро Ніколюк, звісно, і від сприяння інших меценатів не відмовиться. Адже із сьомого місця в чемпіонаті дебютувала вже інша пара: Ірина Козар — Ганна Білоус. Та й класичним волейболом серед юних спортсменів із вадами слуху є чимало охочих займатися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: