Першість Івано-Франківщини - 2014. Всі бомбардири

28 червня 17:09
Переглядів: 124
Гол

Команди другого дивізіону минулої неділі розпочали друге коло першого етапу змагань. Пропонуємо вашій увазі загальний список бомбардирів турніру (без поділу на групи).

Всі бомбардири 2-ї ліги (на 25 червня)

Гравець Команда Голи з пен.
Халацький Сергій "Карпати" Болехів 6  
Купчев Володимир "Енергія" Бурштин 6 (2)
Продан Роман "Краснопіль" Солотвин 5  
Крикунов Володимир ФК "Битків" 5 (2)
Рогів Ярослав ФК "Битків" 4  
Стецьків Анатолій "Чайка" Вільхівці 4  
Ступницький Василь "Тепловик" Івано-Франківськ 4  
Щеглюк Іван "Чайка" Вільхівці 4  
Білінкевич Іван "Прут" Делятин 4 (2)
Іваночко Тарас "Вихор" Ямниця 3  
Богаткін Денис "Карпати" Болехів 3  
Вігак Роман "Карпати" Болехів 3  
Глумик Андрій ФК "Гвіздець" 3  
Максим'юк Іван ФК "Битків" 3  
Павлів Юрій "Тепловик" Івано-Франківськ 3  
Українець Сергій "Колос" Братківці 3  
Роже Тібо Муамгюе Муамгюе "Краснопіль" Солотвин 3 (2)
Андрухів Роман "Енергія" Бурштин 2  
Бибик Андрій "Вихор" Ямниця 2  
Борисевич Володимир "Каменяр" Серафинці 2  
Виксюк Василь "Прут" Делятин 2  
Гавриш Юрій "Каменяр" Серафинці 2  
Големба Роман ФК "Обертин" 2  
Дем'яник Олег "Вихор" Ямниця 2  
Дяків Роман "Карпати" Болехів 2  
Красій Василь "Тепловик" Івано-Франківськ 2  
Кривко Михайло "Каменяр" Серафинці 2  
Кузьо Руслан "Карпати" Болехів 2  
Мельник Андрій "Карпати" Болехів 2  
Павлів Назарій "Вихор" Ямниця 2  
Тарас Мстислав "Чайка" Вільхівці 2  
Тарасенко Назарій ФК "П'ядики" 2  
Ткачук Михайло "Краснопіль" Солотвин 2  
Фодчук Микола "Колос" Братківці 2  
Чигринець Ілля "Лімниця" Перегінське 2  
Шевчук Василь ФК "Гвіздець" 2  
Шевчук Роман "Дністер-Рітас" Побережжя 2  
Шпільчак Сергій "Тепловик" Івано-Франківськ 2  
Ясуник Василь ФК "Гвіздець" 2  
Ружанський Володимир "Колос" Братківці 2 (2)
Івахнюк Віталій "Карпати" Болехів 1  
Бережанський Богдан "Каменяр" Серафинці 1  
Богаткін Назарій "Карпати" Болехів 1  
Бочкур Назарій "Колос" Братківці 1  
Волосінчук Віталій "Колос" Братківці 1  
Волярчук Назар "Прут" Делятин 1  
Гаврон Тарас "Карпати" Болехів 1  
Гнатишин Олег "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Голейчук Ігор ФК "Гвіздець" 1  
Големба Ростислав ФК "Обертин" 1  
Гриців Тарас "Енергія" Бурштин 1  
Гугляк Тарас "Прут" Делятин 1  
Гураль Василь "Колос" Братківці 1  
Гутник Богдан "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Данилюк Віталій "Краснопіль" Солотвин 1  
Делейчук Юрій ФК "П'ядики" 1  
Деренюк Ярослав "Енергія" Бурштин 1  
Дзюбінський Роман "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Зеленчук Євген "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Зомбік Володимир ФК "Гвіздець" 1  
Зупник Руслан "Прут" Делятин 1  
Коновалик Сергій "Каменяр" Серафинці 1  
Косович Іван "Краснопіль" Солотвин 1  
Кочержук Василь "Прут" Делятин 1  
Крижанівський Володимир "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Кримінський Богдан "Енергія" Бурштин 1  
Кузенко Святослав "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Лавринович Василь ФК "Битків" 1  
Легкий Іван "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Мандич Андрій "Чайка" Вільхівці 1  
Мартинюк Михайло ФК "Битків" 1  
Матійчук Любомир ФК "Гвіздець" 1  
Мигалюк Денис "Прут" Делятин 1  
Наконечний Володимир "Вихор" Ямниця 1  
Остапчук Микола ФК "П'ядики" 1  
Паньків Іван "Карпати" Болехів 1  
Поліщук Олег ФК "Обертин" 1  
Романишин Михайло "Карпати" Болехів 1  
Слободян Михайло "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Ткачук Сергій "Прут" Делятин 1  
Томашевський Віталій ФК "Гвіздець" 1  
Федорюк Володимир "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Форович Олег "Карпати" Болехів 1  
Халусяк Василь "Лімниця" Перегінське 1  
Ципердюк Роман ФК "Битків" 1  
Чабан Сергійц "Колос" Братківці 1  
Шарморецький Юрій ФК "П'ядики" 1  
Яцик Дмитро ФК "Обертин" 1  
Яцик Степан ФК "Обертин" 1  
Зуб'як Олег "Вихор" Ямниця 1 (1)
Паславський Олег "Краснопіль" Солотвин 1 (1)
Питльований Олег "Тепловик" Івано-Франківськ 1 (1)
Федюк Назарій ФК "П'ядики" 1 (1)
Шпилька Микола "Лімниця" Перегінське 1 (1)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити