Першість Івано-Франківської області: календар матчів другої ліги

26 квітня 14:19
Переглядів: 259
гол
В другій обласній лізі змагатиметься 14 команд. Стало відомо, що все-таки, не вийде на старт турніру рогатинське "Опілля" та заболотівський "Нептун". Пропонуємо Вашій увазі календар матчів обласної першості (друга ліга).
 
ДРУГА ЛІГА:
РЕГІОН «ПІВНІЧ»

1. «Карпати» Болехів 
2. «Колос» Братківці
3. «Медик-Краснопіль» Солотвин
4. «Лімниця» Перегінське
5. «Енергія» Бурштин
6. «Вихор» Ямниця
7. «Дністер-Рітас» Побережжя

ПЕРШИЙ ЕТАП
ПЕРШЕ КОЛО
І-й тур. 27.04. (неділя) 14:00; 16:00 
1 «Колос» - «Дністер-Рітас» (13:00; 16:15) 
2 «Медик-Краснопіль» - «Вихор»
3 «Лімниця» - «Енергія» 
«Карпати» - вихідний
 
Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч) 
01.05. (четвер) 17:00

ІІ-й тур. 04.05. (неділя) 14:00; 16:00 

4 «Вихор» - «Лімниця»
5 «Дністер-Рітас» - «Медик-Краснопіль»
6 «Карпати» - «Колос»
«Енергія» - вихідний
 
ІІІ-й тур. 11.05. (неділя) 14:00; 16:00 
7 «Медик-Краснопіль» - «Карпати»
8 «Лімниця» - «Дністер-Рітас»
9 «Енергія» - «Вихор»
«Колос» - вихідний
 
ІV-й тур. 18.05. (неділя) 14:00; 16:00
10 «Дністер-Рітас» - «Енергія»
11 «Карпати» - «Лімниця»
12 «Колос» - «Медик-Краснопіль»
«Вихор» - вихідний
 
Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05. (неділя) 17:00

V-й тур. 01.06. (неділя) 15:00; 17:00 

13 «Лімниця» - «Колос»
14 «Енергія» - «Карпати»
15 «Вихор» - «Дністер-Рітас»
«Медик-Краснопіль» - вихідний 
 
Кубок області – 1/8 фіналу (перший матч)
29.05. (четвер) 17:00
Кубок області – 1/8 фіналу (матч-відповідь)
05.06. (четвер) 17:00

VІ-й тур. 08.06. (неділя) 15:00; 17:00
16 «Карпати» - «Вихор»
17 «Колос» - «Енергія»
18 «Медик-Красопіль» - «Лімниця»
 «Дністер-Рітас» - вихідний

VІІ-й тур. 15.06. (неділя) 15:00; 17:00 
19 «Енергія» - «Медик-Краснопіль»
20 «Вихор» - «Колос»
21 «Дністер-Рітас» - «Карпати»
«Лімниця» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перший матч)
19.06. (четвер) 17:00

ДРУГЕ КОЛО
VIII-й тур. 22.06. (неділя) 15:00; 17:00

22 «Дністер-Рітас» - «Колос»
23 «Вихор» - «Медик-Краснопіль»
24 «Енергія» - «Лімниця»
«Карпати» - вихідний
 
Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06. (четвер) 17:00
 
ІХ-й тур. 29.06. (неділя) 15:00; 17:00 
25 «Лімниця» - «Вихор»
26 «Медик-Краснопіль» - «Дністер-Рітас»
27 «Колос» - «Карпати»
«Енергія» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08. (четвер) 17:00
 
Х-й тур. 10.08. (неділя) 15:00; 17:00
28 «Карпати» - «Медик-Краснопіль»
29 «Дністер-Рітас» - «Лімниця»
30 «Вихор» - «Енергія»
«Колос» - вихідний
 
Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08. (четвер) 17:00

ХІ-й тур. 17.08. (неділя) 15:00; 17:00 

31 «Енергія» - «Дністер-Рітас»
32 «Лімниця» - «Карпати»
33 «Медик-Краснопіль» - «Колос»
«Вихор» - вихідний
 
Кубок області – ФІНАЛ 
24.08. (неділя) 16:00

________________________________________________________

ХІІ-й тур. 31.08. (неділя) 15:00; 17:00
34 «Колос» - «Лімниця»
35 «Карпати» - «Енергія»
36 «Дністер-Рітас» - «Вихор»
«Медик-Краснопіль» - вихідний
 
ХІІІ-й тур. 07.09. (неділя) 14:00; 16:00 
37 «Вихор» - «Карпати»
38 «Енергія» - «Колос»
39 «Лімниця» - «Медик-Краснопіль»
«Дністер-Рітас» - вихідний
 
ХІV-й тур. 14.09. (неділя) 14:00; 16:00
40 «Медик-Краснопіль» - «Енергія»
41 «Колос» - «Вихор»
42 «Карпати» - «Дністер-Рітас»
 «Лімниця» - вихідний

РЕГІОН «ПІВДЕНЬ»
1. ФК «П’ядики» П’ядики 
2. ФК «Битків» Битків 
3. ФК «Обертин» Обертин 
4. «Каменяр» Серафинці 
5. «Тепловик» Івано-Франківськ 
6. «Прут» Делятин 
7. ФК «Гвіздець» Гвіздець 

ПЕРШИЙ ЕТАП
ПЕРШЕ КОЛО

І-й тур. 27.04. (неділя) 14:00; 16:00
1 ФК «П’ядики» - ФК «Гвіздець»
2 ФК «Битків» - «Прут» 
3 ФК «Обертин» - «Тепловик»
«Каменяр» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч) 
01.05. (четвер) 17:00

ІІ-й тур. 04.05. (неділя) 14:00; 16:00 
4 «Тепловик» - «Каменяр»
5 «Прут» - ФК «Обертин»
6 ФК «П’ядики» - ФК «Битків»
ФК «Гвіздець» - вихідний 

ІІІ-й тур. 11.05. (неділя) 14:00; 16:00
7 ФК «Битків» - ФК «Гвіздець»
8 ФК «Обертин» - ФК «П’ядики»
9 «Каменяр» - «Прут»
«Тепловик» - вихідний

ІV-й тур. 18.05. (неділя) 14:00; 16:00
10 ФК «Гвіздець» - «Тепловик»
11 ФК «П’ядики» - «Каменяр»
12 ФК «Битків» - ФК «Обертин»
«Прут» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05. (неділя) 17:00

V-й тур. 01.06. (неділя) 15:00; 17:00
13 ФК «Обертин» - ФК «Гвіздець»
14 «Каменяр» - ФК «Битків»
15 «Тепловик» - «Прут» 
ФК «П’ядики» - вихідний

Кубок області – 1/8 фіналу (перші матчі)
29.05. (четвер) 17:00

Кубок області – 1/8 фіналу (матчі-відповіді)
05.06. (четвер) 17:00

VІ-й тур. 08.06. (неділя) 15:00; 17:00
16 ФК «Гвіздець» - «Прут»
17 ФК «П’ядики» - «Тепловик»
18 ФК «Обертин» - «Каменяр»
ФК «Битків» - вихідний

VІІ-й тур. 15.06. (неділя) 15:00; 17:00
19 «Каменяр» - ФК «Гвіздець» 
20 «Тепловик» - ФК «Битків»
21 «Прут» - ФК «П’ядики»
ФК «Обертин» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перші матчі)
19.06. (четвер) 17:00


ДРУГЕ КОЛО
VIII-й тур. 22.06. (неділя) 15:00; 17:00

22 ФК «Гвіздець» - ФК «П’ядики»
23 «Прут» - ФК «Битків»
24 «Тепловик» - ФК «Обертин»
«Каменяр» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06. (четвер) 17:00

ІХ-й тур. 29.06. (неділя) 15:00; 17:00
25 «Каменяр» - «Тепловик»
26 ФК «Обертин» - «Прут»
27 ФК «Битків» - ФК «П’ядики»
ФК «Гвіздець» - вихідний
Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08. (четвер) 17:00

Х-й тур. 10.08. (неділя) 15:00; 17:00
28 ФК «Гвіздець» - ФК «Битків»
29 ФК «П’ядики» - ФК «Обертин»
30 «Прут» - «Каменяр»
«Тепловик» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08. (четвер) 17:00

ХІ-й тур. 17.08. (неділя) 15:00; 17:00
31 «Тепловик» - ФК «Гвіздець»
32 «Каменяр» - ФК «П’ядики»
33 ФК «Обертин» - ФК «Битків»
«Прут» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ 
24.08. (неділя) 16:00

________________________________________________________

ХІІ-й тур. 31.08. (неділя) 15:00; 17:00
34 ФК «Гвіздець» - ФК «Обертин»
35 ФК «Битків» - «Каменяр»
36 «Прут» - «Тепловик»
ФК «П’ядики» - вихідний

ХІІІ-й тур. 07.09. (неділя) 14:00; 16:00
37 «Прут» - ФК «Гвіздець»
38 «Тепловик» - ФК «П’ядики»
39 «Каменяр» - ФК «Обертин»
ФК «Битків» - вихідний

ХІV-й тур. 14.09. (неділя) 14:00; 16:00
40 ФК «Гвіздець» - «Каменяр»
41 ФК «Битків» - «Тепловик»
42 ФК «П’ядики» - «Прут»
 ФК «Обертин» - вихідний
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити