Першість Теребовлянщини з гандболу вибороли школярі з Микулинців

07 березня 20:03
Переглядів: 286
гандбол

Вже майже десять років поспіль у Теребовлі проводиться першість району з ручного м’яча серед учнівської молоді. Традиційно під час цих змагань за першість в улюбленому виді спорту змагаються між собою команди загальноосвітніх шкіл, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь п’ять команд юнаків та три команди дівчат з Теребовлянської школи №1 І-ІІІ ступенів, Гімназії-ліцею м.Теребовля з поглибленим вивченням іноземних мов, загальноосвітніх шкіл селищ Микулинці та Дружба та села Золотники Теребовлянського району.

В результаті серед юнаків перемогу виборола Микулинецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Друге місце посіла Теребовлянська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів. Третіми стали гандболісти Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А ось дівчата із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дружба піднялись на першу сходинку п’єдесталу пошани. Друге місце вибороли гандболістки Микулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Третє місце — у команди ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів села Золотники Теребовлянського району.

Організували змагання для молоді відділ освіти міста Теребовля та Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: