Першокурсників факультету фізвиховання у Тернополі посвятили у студенти

24 вересня 12:04
Переглядів: 159
Спорт

Урочисту клятву здобувати знання і уміння, необхідні для впровадження в життя ідей Олімпізму, виховання гармонійно-розвиненої особистості на благо української держави дали студенти першого курсу факультету фізичного виховання Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на урочистій посвяті у студенти. Відбувся такий захід в спортивно-оздоровчому таборі «Сокіл», який знаходиться у мальовничому куточку Галичини - урочищі Колодно Збаразького району.

1

Провідною ідеєю спортивного свята, у важкі для України часи, став вислів одного з фундаторів галицького фізичного виховання і спорту Ярослава Гладкого «...Ідея і суть фізичного виховання – це не культ тілесних утіх – це культ зусилля духу й культури, віра у творчі сили нації, її вільного розвитку як нації держави. Спорт сам по собі не повинен розглядатись, як самоціль він повинен бути одним із вагомих засобів виховання тіла і характеру української молоді...»

В урочистому дійстві, яке пройшло в рамках проведення Олімпійського тижня на Тернопіллі, взяли участь голова Тернопільського відділення Олімпійської академії України, завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Огнистий, завідувачі кафедрами, куратори груп, викладачі факультету. Перед студентами виступив декан факультету фізичного виховання Віктор Омельяненко. Святкове богослужіння з освятою провів отець Роман.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: