Перший інвентар для спортивних організацій за кошти міського бюджету Львова вже закуплено

02 липня 15:03
Переглядів: 221
Спорт

Для розвитку спорту та фізичної культури, а також додаткової підтримки спортивних громадських організацій у м. Львові триває процес надання фінансової підтримки спортивним громадським організаціям для придбання спортивної форми та інвентарю.

Станом на сьогодні спортивний інвентар вже отримали 6 спортивних організацій на загальну суму 135 тис. грн., а саме: ЛМГО «Клуб художньої гімнастики та фехтування «Спарта» на суму 19 тис. грн., ЛМГО «Волейбольний клуб «Львів» на суму 31 тис. грн., ГО «Клуб єдиноборств «Тріумф» на суму, 19 тис. грн., ЛМГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» на суму 11 тис. грн., ЛМГО «Туристсько-спортивний клуб «Манівці» на суму 35 тис. грн., ГО «Спортивний клуб «Сокіл-Регбі» на суму 20 тис. грн. Ще близько 15-ти організацій отримають спортивний інвентар до кінця липня.

«Для того, щоб підготувати спортсменів високого рівня необхідно для цього створити належні умови і забезпечити процес тренувань відповідним інвентарем. Це одне з найважливіших завдань, яке ми ставимо перед собою для розвитку спорту та промоції здорового способу життя. Тому намагаємось щороку збільшувати суму коштів, яка виділяється з міського бюджету м. Львова на придбання. І те, що вже зараз діти мають змогу користуватись цією спортивною формою та інвентарем дає розуміння того, що ми рухаємось у правильному напрямку», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Нагадуємо, що виділення фінансової підтримки спортивних організацій регламентується рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради № 872 від 08.11.2013 "Про затвердження порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, які підпорядковані громадським організаціям".

Загалом у 2016 році фінансову підтримку для придбання спортивної форми та спортивного інвентарю отримає 51 спортивна організація на загальну суму 2 млн. грн. З них три клуби вищої спортивної майстерності отримають по 200 тис. грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: