Перший хід у шостій партії Чемпіонату з шахів виконав головний тренер донецького "Шахтаря"

09 березня 16:56
Переглядів: 117
Шахи

Львів – шахова столиця світу. У місті триває Чемпіонат світу з шахів серед жінок, де у нелегкій боротьбі за перемогу зійшлись українка Марія Музичук та китаянка Хоу Іфань. За хорошою традицією, кожну партію розпочинає почесний гість, який робить перший хід. Сьогодні таке право отримав головний тренер ФК «Шахтар» Мірча Луческу, який виконав перший хід шостої партії білими шахами за Марію Музичук.

Після урочистого ходу, тренер побажав обом дівчатам успіху в грі.

Відзначимо, що раніше право виконати почесний перший хід у партії отримали Андрій Садовий, 6-річна Калина Фурманова, Ярослав Грибальський, Валерій Сушкевич, Ігор Юхновський та 11-класник Андрій Рабець, Іван та Святослав Вакарчуки, Назар Палідович, а також футболісти Ігор Худоб’як та Володимир Костевич.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з шахів серед жінок відбувається у Палаці Потоцьких з 2 березня. Кожна партія розпочинається рівно о 15.00 год, а глядачі мають можливість спостерігати за перебігом гри в Інтернеті на сайті ФІДЕ. Однак, трансляція відбувається з затримкою у 30 хв. Також усі охочі можуть потрапити у Палац Потоцьких, попередньо зареєструвавшись на сайті ФІДЕ. У Палаці Потоцьких у залі Медіа-центру (дзеркальна зала) також ведеться трансляція матчу, який коментують професійні гросмейстери.

10 березня – офіційний вихідний день Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів. Наступна партія відбудеться 11 березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: