Перший контрольний матч оновленої "Скали"

11 лютого 16:00
Переглядів: 214
Скала

У четвер, 9 лютого, у рамках підготовки до весняної частини змагань сезону 2016/2017  років у Першій лізі футболісти стрийської «Скали»

провели перший контрольний поєдинок у цьому році.

«Скала» (Стрий) – ФК «Львів» (Львів) – 1:1 (0:0)

9 лютого 2017 р. 14 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». -7 градусів. Арбітр: Степан Лапко (Львів). Асистенти арбітра: Ростислав Якимик (Львів) та Юрій Кравченко (Львів).

«Скала»: 1. Олег Білик, 3. Любомир Білоус, 44. Юрій Антонів, 18. Вадим Альохін-к., 5. Петро Стасюк, 13. Дмитро Баранов (11. гравець на перегляді, 46), 77. Назар Кміть (31. Святослав Мельник, 72), 27. Микола Ісаєв (88. Сергій Мельник, 63), 23. Ігор Бровко, 8. Євген Заїченко (9. Артем Челядін, 66), 33. Юрій Черепущак (17. Василь Герег, 46).

Головний тренер – Роман Гнатів.

Голи:Василь Герег (88) – Остап Міщук (54).

Матч проти  ФК «Львів», який виступає в аматорському чемпіонаті України, був першим для оновленої «малиново-зеленої» команди у 2017 році. Нині до весняної частини змагань у Першій лізі «Скалу» готує новий головний тренер Роман Гнатів. Наразі у його розпорядженні гравці з юніорського складу та кілька виконавців, що торік восени виступали у другому за значимістю ешелоні українського футболу. На відміну від суперника, який цьогоріч вже проводив четвертий контрольний поєдинок, гравці оновленої стрийської команди нині лише притираються один до одного. Звісно, грати з чистого аркуша виходить не завжди, однак «Скала» у першому спарингу сподобалась. І хоча було багато помилок, хлопці були сповнені бажання продемонструвати свої найкращі якості у поєдинку з молодим амбітним колективом ФК «Львів»,  у планах якого вже влітку стартувати у Другій лізі вітчизняного футболу. Перед грою з «малиново-зеленими» львів`яни, як я вже згадував, провели кілька спарингів,  у яких поступилися з однаковим рахунком – 0:2 рівненському «Вересу», винниківському «Руху» та дублерам ФК «Карпати» (Львів) . Натомість, вихованці досвідчених тренерів Андрія Чіха, Володимира Журавчака та Богдана Бандури просто познущалися над юніорами луцької «Волині», розгромивши «хрестоносців» - 5:0.

Перший тайм звітного матчу завершився без голів, та й небезпечних моментів було обмаль. А от друга половина зустрічі розпочалася з голу у ворота господарів, який виник практично з нічого. На 54-й хвилині воротар «Львова» Андрій Жук руками вкинув на центрального захисника Станіслава Чіпу, а той виконав довгу через все поле передачу на хід центрфорварду Остапу Міщуку. Нападник гостей скористався позиційною помилкою центральних захисників «Скали» і увійшов у штрафний майданчик, встигнувши проштовхнути круглого повз Олега Білика.

Пропустивши гол у свої ворота, стрияни значно активізували свої дії у нападі. Команда Романа Гнатіва притиснула суперника біля його воріт, створюючи момент за моментом. Першу чудову нагоду зрівняти рахунок не використав Микола Ісаєв, який після прострільної передачі Василя Герега з правого флангу пробив над поперечиною. Через кілька хвилин не влучив у ворота й Назар Кміть, якого забули на правому куті воротарського майданчика. Ще пізніше з тієї ж позиції не влучив у каркас воріт й Сергій Мельник. Словом, гол назрівав. І господарі заслужили на взяття воріт. Наприкінці зустрічі стрияни провели результативну атаку, яку розпочав Петро Стасюк, перевівши м`яча на право на Бровка. Ігор гостро прострілив вздовж воріт, де Василь Герег, випередивши двох центральних оборонців, зробив рахунок нічийним. А через дві хвилини пролунав фінальний свисток. У підсумку бойова нічия – 1:1.

І на завершення про розташування гравців «Скали» на полі. Пост №1 за  Олегом Біликом. У центрі захисту діяли Юрій Антонів та Вадим Альохін. Місце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Петро Стасюк та праворуч – Любомир Білоус. Опорний півзахисник – Дмитро Баранов, якого після перерви замінив гравець, що прибув на перегляд. Два верхні центральні півзахисники – Назар Кміть та Євген Заїченко. Атакувальні флангові півзахисники: Ігор Бровко – справа, Микола Ісаєв – зліва. І наконечником атак був Юрій Черепущак, якого по перерві замінив Василь Герег.

Наступний контрольний поєдинок команда Романа Гнатіва проведе 14-го лютого на своїй НТБ у Довгому проти одного з лідерів Першої ліги – рівненського «Вереса». Початок матчу о 14 годині.