Перший наставник Мар’яна Шведа: "Не піддавайся спокусам, які підстерігатимуть тебе на кожному кроці!"

04 серпня 16:24
Переглядів: 502
Мар’ян Швед

Таку пораду своєму вихованцеві дав перший наставник Мар’яна Шведа - Василь ЛЕСЬКІВ.

А сам трансфер надії львівського футболу Мар’яна Шведа до іспанської «Севільї» коротко описав : «Відірвали від серця». Продаж молодого футболіста став тотожним із виверженням розпаленої лави з …Високого Замку. Свого часу десятки молодих талантів вилітало зі Львова у напрямку Києва, але далеко не всі адаптувалися до вимог великого футболу. Зараз, мабуть, не один ділок задоволено потирає руки і на всі боки заявляє: завдяки мені цей хлопець виріс у класного футболіста. Та дійсність зовсім інша…

Ось щодо з цього трансферу сказав перший наставник Мар’яна, Василь Леськів:

«З одного боку я радий, що Мар’ян вибився у люди і що на нашого вихованця звернув увагу такий популярний клуб. Це значить, що ми, тренери, на дитячому рівні працюємо правильно.

З іншого боку мене насторожує ранній від’їзд молодого футболіста, який, на добру справу, ще не заявив про себе на повний голос в команді, яка дала йому путівку у великий футбол.

Безперечно, що Мар’ян талановитий хлопець і перед ним великі перспективи. Однак, я вважаю, що замість похвал за його виступи, ті хто ратував за переїзд до Севільї, повинен був щоденно нагадувати хлопцеві про ігрові недоліки, яких у нього ще достатньо. Так, у житті щастю необхідно допомагати, але й талант слід вдосконалювати. Початок діла не вінчає. І саме на початках все йде просто і гладко. Я завжди був за те, аби він прислуховувався до моїх порад. Адже досі ми з ним не прогадали ні з ігровою позицією, ані з вибором клубу. Маю на увазі «Карпати».

На даний момент переживаю за те щоб йому вдалося адаптуватися за кордоном і щоб він сповна реалізував свій потенціал. Хоча й переповнює відчуття, що відірвали від серця щось дуже близьке. Моя порада для малого Шведа: «Не піддавайся спокусам, які підстерігатимуть тебе на кожному кроці. Ти розумний і нехай тобі щастить!»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: