Перший турнір серії "Слава Україні!" виграли медики

28 вересня 00:09
Переглядів: 256
футбол

27 вересня в Івано-Франківську відбулись перші змагання в рамках серії благодійних турнірів з міні-футболу "Слава Україні!".

Як зізнається організатор турніру і координатор "Ініціативної групи з відродження професіонального футболу на Прикарпатті" Олександр Дем’янчук, захід мав дві основні мети: по-перше, просто зустрітись і пограти у футбол, а по-друге – зібрати гроші для українських бійців у зоні АТО.

"На майданчику зійшлися представники найрізноманітніших професій, люди різного соціального статусу і віку. Є студенти, є співробітники підприємств, є журналісти, арбітри, просто любителів пограти у футбол", навіть команда дівчат була, - розказує Олександр.

У змаганнях взяли участь сім команд, які були поділені на дві групи. У першій грали "Спартак" (Медуніверситет), "Нафтохімік" і "Хунта", а у другій – "Медик", "Феміда", "НСЖУ-НОК" і "Автогол". До фіналу вийшли переможці у своїх підгрупах – "Спартак" і "Автогол", а перемогу у турнірі в результаті святкували студенти медуніверситету, які виступали під керівництвом Заслуженого тренера України Петра Івановича Кушлика.

Усі кошти, зібрані під час турніру "Слава Україні!", організатори передали ГО "Громадська ініціатива Галичини", яка у свою чергу направить їх на допомогу військовим у зоні АТО.

В організації також суттєву допомогу надали Асоціація аматорського футболу України, Івано-Франківська обласна федерація футболу, Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області та керівництво Коледжу фізичного виховання. 

Нагадаємо, що наступні турніри цієї серії відбудуться у Коломиї (5 жовтня), Долині (11 жовтня) і Брошнів-Осаді (14 жовтня), а заключні - 18 жовтня у Києві на НТК ім. Баннікова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: