Перспективи створення дитячих спортивних шкіл на Тернопільщині обговорили на нараді

16 серпня 12:30
Переглядів: 165
Спорт

В обласній раді триває обговорення перспективи створення дитячих спортивних шкіл. Нараду щодо цього питання провів керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Іван Бабійчук. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів облради та ОДА, голова обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Георгій Гунтік, директор КУТОР «ТОШВСМ» Олег Любінський.

Йшлося про те, що управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації звернулося із пропозицією про створення двох комунальних дитячих спортивних шкіл. Постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності прийняла рішення підтримати її. Учасники наради обговорили подальші кроки у даному напрямку. Було вирішено провести докладне вивчення економічної доцільності даної пропозиції, а також ситуацію з існуючими в області дитячими спортивними школами.

Свою точку зору з цього питання висловив на своїй сторінці у «Фейсбук» начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур: «Доки триває обговорення в обласній раді, півдесятка тренерів ДЮСШ пішли по заробітках, розраховуються тренера в ШВСМ, бо нема спортсменів, з якими потрібно там працювати, хтось став на «біржу праці», кілька десятків - у затяжних відпустках за власний рахунок. А обговорення далі триває і триває»...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: