Петраков: "Гравці збірної розуміють, що їхній виступ може принести радість українцям"

29 травня 18:25
Переглядів: 58
петраков

Головний тренер збірної України до 20 років Олександр Петраков перед початком молодіжного чемпіонату світу розповів про те, як ситуація в країні впливає на його команду, наскільки підопічні готові до турніру та дав оцінку першому супернику по груповому етапу – господарям турніру збірній Нової Зеландії.

«Теперішня ситуація в країні впливає на всі галузі нашого життя, не тільки – на футбол. Якось особливо налаштовувати хлопців не потрібно. Вони – не маленькі діти і прекрасно все розуміють. І те, що на кону стоїть імідж держави, і те, що їхній вдалий виступ може принести радість співвітчизникам. Зараз це дуже важливо».

Говорячи про майбутнє протистояння з новозеландцями, тренер підкреслив, що участь у матчі-відкритті є великою честю для української збірної та в чомусь навіть накладає не неї додаткову відповідальність. «Ця гра транслюватиметься у багатьох країнах світу, і, звісно, ми дуже ретельно до неї готувалися. Я й мої помічники переглядали Нову Зеландію у ділі. Маємо справу з досить непростою командою, дуже її поважаємо, ніяких натяків на шапкозакидацький настрій в роздягальній немає. Очікуємо на важкий двобій», – констатував Петраков.

Підбиваючи підсумки майже тритижневої підготовки до чемпіонату світу, український наставник зізнався, що задоволений її результатами. «Гравці прибули до табору збірної в різному фізичному стані, команда була розбалансована, однак після зборів у Києві, десяти днів занять в Окленді спостерігається досить оптимістична картина, – зауважив він. – Складнощі, пов’язані з адаптацією, минули, хлопці вже повністю перейшли на місцевий час. Усі здорові, бадьорі, сповнені сил та рвуться до бою. Федерація забезпечила команді належну підготовку, наступне слово – за футболістами».

Нагадаємо, матч Нова Зеландія Україна відбудеться 30 травня о четвертій ранку за київським часом. Окрім новозеландців суперниками нашої команди будуть збірні М‘янми та США.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: