Петро Бадло: "Керівництво Ниви прагне вже наступного року брати участь у Другій лізі"

24 вересня 21:24
Переглядів: 199
Петро Бадло

Головний тренер футбольного клубу Нива прокоментував останні результати тернопільського клубу у чемпіонаті області та аматорській лізі.

— На даному етапі основна мета нашого клубу — це формування боєздатного колективу для повернення у професійний футбол. Керівництво Ниви прагне вже наступного року брати участь у Другій лізі, а завдання тренерського штабу — награвати склад. Ставку ми хочемо робити на талановиту місцеву молодь. Зараз у Ниві більша частина складу — це молоді футболісти, які тільки починають свій шлях у дорослому футболі.

— У чемпіонаті області Нива впродовж тривалого часу не може перемогти. З чим це пов'язано?

— Власне це і є наслідком того, що в обласній першості ми довіряємо переважно молодим футболістам. Молодь ще не має такого великого досвіду, який прийде лише з часом та з зіграними матчами. Проте навіть з молодими гравцями у складі, Нива в кожній грі переважає свого суперника та діє першим номером. Є проблеми із реалізацією моментів, яких теж створюємо достатньо. Але ми щодня працюємо над цим на тренуваннях і в обласному чемпіонаті ставку й надалі робитимемо лише на нашу молодь. Доцільніше мати власних вихованців, яким давати шанс проявити себе, а ніж витрачати великі кошти на приїжджих футболістів.

— Наша команда уже провела кілька матчів у аматорському чемпіонаті України. Як оціните стартові поєдинки?

— Аматорський чемпіонат України на сьогоднішній день — це дуже серйозні змагання з сильними командами. Такого поняття, як "прохідні матчі" тут не існує. Завдання мінімум для Ниви — це потрапити за підсумками сезону у першу четвірку, що дозволить команді у наступному сезоні брати участь у Другій лізі. Такі вимоги регламенту. Десь нам не пощастило у стартових матчах, адже двічі втратили перемогу на останніх секундах. Молодим гравцям бракує концентрації та досвіду виступів на такому рівні. В останній грі з Чайкою тільки через наші власні помилки ми пропустили голи. Зараз у чемпіонаті ми маємо двотижневу паузу. За цей час проведемо серйозну підготовку до наступної гри проти ФК Львів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: