Петро Бадло: "На контратаках могли забити ще декілька м'ячів"

14 вересня 21:30
Переглядів: 162
бадло

Головний тренер "Ниви" прокоментував поєдинок з волочиським "Агробізнесом".

- Їхали до команди, яка всі матчі виграла і не пропустила жодного гола. Все-таки результат 1:1 можна вважати позитивним?

- Можу сказати, що готувалися і їхали до дуже хорошої команди. Знали, що «Агробізнес» забиває багато, а пропускає дуже мало. Готувалися до цієї гри цілий тиждень, знали і слабкі місця, і сильні. Що ми використали в грі. Могли сьогодні забивати, на контратаках могли забити ще декілька м'ячів. Але трошки не хватило. І в черговий раз, як наприклад з "Оскаром" в Підгір'ї, на останній секунді додаткового часу з п'яти хвилин. Не знаю чого стільки добавили, але це прерогатива суддів. Забили нам знову на 95-ій хвилині. Після голу - одразу кінець матчу. Як мені сказали, вже 96-а хвилина йшла. Чому так арбітри судять - не знаю. Не буду коментувати суддівські дії. Перед тим нам просто треба було забивати ще і тоді б все було по-іншому, а так на останніх секундах не хватило концентрації і ми пропустили. Дуже прикро і дуже досадно.

Гра уболівальникам сподобалась. Насичена була, багато боротьби було, був хороший контроль м'яча, напруга була біля одних і других воріт.

Дякую усім вболівальникам, які прийшли, приїхали підтримувати нашу команду, нашим фанатам, які вели себе достойно і усю гру скандували, підтримували. Дякую, що вони з нами, вони справді нам своєю присутністю дуже допомогають.

- Можна після виграшу в "Малинська" і достойної гри сьогодні сказати, що "Нива" розвиває свою гру, прогресує від матчу до матчу?

- З кожною грою видно, що рівень гри покращується. Також видно, що ще багато чого не хватає. Трошки контролю, трошки - є мандраж. У нас дуже багато молодих футболістів, іноді вони бояться активно зіграти. Є над чим працювати, думаю, що в цієї команди велике майбутнє. Навіть не думаю, а знаю. Зараз наші молоді хлопці трохи зміцніють, стануть сміливішими і гратимуть з кожною грою ще краще і краще. От подивитесь, будемо забивати багато голів, а пропускати менше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: