Петро Димінський: "Є люди, які готові очолити ФФУ. Неважливо хто це буде - Димінський, Ахметов чи Коломойський"

11 березня 07:48
Переглядів: 362
димінський

Почесний президент львівських "Карпат" Петро Димінський поділився своїми враження про ситуацію в українському футболі з журналістами "ПроКарпат". 

Про ситуацію в українському футболі 

"Карпати", а саме в першу чергу "Завжди Вірні" мають право подивитися куди діваються гроші. Якщо ПЛ не хоче дати відповідь і боїться проведення справедливого аудиту, то це значить комусь потрібно. 

Ми хочемо подивитися чи є на сьогоднішній день доцільне використання коштів. Якщо люди бояться аудиту, то це означає, що наш футбол у тіні. Досить нам вже тіньової економіки. Треба у футболі навести порядок. 

Точка кипіння підходить вже до того, що може бути новий майдан - чисто футбольний. Так само, як і у державі прийшов час очищення. Подивіться, зникають клуби... Чому це стається? Тому, що в нас є величезний розрив між клубами. Футбол непрозорий. Для футболу не створені інвестиційні умови. Футбол став дорогою і популярною іграшкою. Прикладом цього є проблеми "Металіста". Якщо Маркевич вже пішов з "Металіста", то це означає, що такі люди, як Курченко випадкові. 

Є люди, які готові очолити ФФУ. Неважливо хто це буде - Димінський, Ахметов чи Коломойський. Саме головне, щоб ця людина розуміла для чого вона там. Якщо це буде наприклад піти на певний час, щоб навести там порядок - то я можу піти. 

Майбутнє любого клубу в українському чемпіонаті пов'язане з власними вихованцями. Сьогодні вже є декілька програм розвитку, у тому числі затверджена УЄФА. Засилля легіонерами і їхні завищенні зарплати вони не йдуть на користь. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: