Петро Харжевський: "Ми дуже швидко стали сім’єю"

06 грудня 20:06
Переглядів: 163
Петро Харжевський

Гра з «Динамо» стала останньою для юніорів «зелено-білих» перед відпусткою. Тоді, у Раві-Руській, підопічні Андрія Тлумака поступились гостям зі столиці 1:5. Капітан команди «левів» U-19 Петро Харжевський поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати», де підсумував зустріч з динамівцями та проаналізував пройдену частину чемпіонату.

– Заключною грою у 2017-му році стала перенесена зустріч з київським «Динамо», де ви поступились 1:5...
– Матч з киянами був жахливий тільки за кінцевим результатом, але аж ніяк не по грі. Ми добре виглядали на фоні минулорічних чемпіонів, багато атакували, тому створили чимало небезпечних моментів біля воріт «Динамо». Тренер наголосив перед грою на те, щоб ми діяли агресивно, швидко відбирали м’яча на чужій половині поля. 

– Що стало переломним моментом у поєдинку з динамівцями?
– Напевно ним став четвертий пропущений м’яч. Навіть при 0:3 після першого тайму команда побігла вперед і мала всі шанси, щоби зрівняти рахунок. Але купа наших нереалізованих епізодів призвела до того, що пропустили знову. Мабуть саме після четвертого голу було зрозуміло, що відіграти чотири м’ячі буде дуже важко.

– Як налаштовувались на діючих чемпіонів юніорського чемпіонату, на що більше звертали увагу?
– Знали, що сильними сторонами «Динамо» є їхні атакувальні можливості та швидкість. Вважаю, що з цим нам вдалось впоратись, були повністю готовими. Єдине, що проґавили – стандарти. Як наслідок, пропустили два м’ячі після штрафних ударів. У цьому компоненті ми їм повністю програли.

– Ви завершуєте 2017-ий рік на третьому місці в турнірній таблиці, пропустивши вперед тільки «Шахтар» та «Динамо». Наскільки задоволені пройденим етапом?
– Насправді, ми дуже швидко стали сім’єю. Тому кожне тренування, а тим паче кожна гра приносила величезне задоволення. Щодо турнірного становища, то не можна сказати, що третя сходинка нас повністю влаштовує. Розуміємо, могли зараз перебувати значно вище, якби не власні помилки. Після міжсезоння нашим завданням є лише підніматись вверх по турнірній таблиці. Кожен у команді знає – нам це під силу. 

– Згадай найбільш емоційний матч як у позитивному, так і негативному плані.
– Запам’ятався виїзний поєдинок з «Маріуполем». Після серії невдалих матчів, ми показали хорошу, якісну гру та впевнено перемогли 4:0. Щодо невдалого поєдинку, то мабуть ним став матч проти «Шахтаря». Вважаю, переграли суперника чи не в усіх компонентах, але кінцевий результат був за «гірниками», ми поступились 3:0.

– Як думаєш, в яких компонентах потрібно додати команді аби навесні претендувати на золото?
– Думаю, необхідно трішки прибавити у впевненості та реалізації моментів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: