Петро Харжевський: "Отримали величезний досвід"

12 травня 07:25
Переглядів: 72
Харжевський

В останньому матчі проти збірної Норвегії, збірна України (U-17) здобула першу перемогу для цієї вікової категорії у рамках фінальних частин чемпіонатів Європи з 2002 року, але завершила свої виступи на першості континенту у Хорватії.

Нагадаємо, що юнаки у стартовому поєдинку мінімально поступились збірній Нідерландів (1:0) та програли із розгромним рахунком Англії (4:0). До слова, у всіх поєдинках, у стартовому складі Сергія Попова, виходили футболісти львівських «Карпат» Роман Слива та Петро Харжевський.

«Гра далась важко, адже фактично у норвежців ще залишались шанси пройти далі. Хороші моменти мали обидві команди, на щастя, нам вдалось свої реалізувати. Налаштовувались на останній матч як на бій. Вважаю, що граючи за збірну, потрібно віддавати всі сили. Команда залишилась задоволена перемогою» – каже Харжевський.

«Варто констатувати та прийняти те, що збірна Англії за класом вища, аніж ми. Безперечно, це величезний досвід для нас всіх. Підсумовуючи виступ збірної, можу сказати, що могли зіграти краще, та у дечому нам не пощастило» – резюмував капітан збірної України U-17. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: