Петро Харжевський зіграв за збірну U-17 з румунами у Польщі

31 серпня 11:42
Переглядів: 88
Петро Харжевський

Юнацька збірна України U-17 (футболісти 2000 року народження) розпочала виступ на міжнародному турнірі Syrenka Cup – 2016 в Польщі з поразки від одноліток з Румунії. «Синьо-жовтих» на гру з капітанською пов’язкою вивів півзахисник «УФК-Карпати» Петро Харжевський.

Підопічні Сергія Попова пропустили перший м’яч в середині першого тайму – на 21-й хвилині, а в дебюті другого – на 43-й – отримали другий удар. Обидва рази, можна сказати, зробили подарунки супернику – в центральній зоні, а потім на лівому фланзі.

Україна атакувала більше, але із завершенням атак виникали проблеми – не вистачало або точної останньої передачі, або завершального удару. При цьому Румунію в одному випадку врятувала стійка воріт, пару разів арбітр міг ставити пенальті за контакт м’яча з рукою захисника, а в самому кінці після подачі кутового удар нового капітана збірної Петра Харжевського з «УФК-Карпати» вибили з лінії воріт.

Забити українцям вдалося лише один раз – на 50-й хвилині. Відзначився Георгій Цітаїшвілі з «Динамо», який на лівому краю прийняв передачу з правого флангу, змістився в середину і з лінії штрафного пробив у ближній кут.

У підсумку – поразка з рахунком 1:2, після якої Україна максимально може розраховувати на цьому турнірі лише на 5-е місце. Але для цього потрібно виграти два поєдинки – 1 вересня з Північною Ірландією, а потім 3 вересня – в стиковому матчі з представником іншої групи.

Нагадаємо, що 23–28 вересня для збірної України U-17 розпочнеться перший раунд кваліфікації Євро-2017 (U-17), який пройде в Литві. Крім господарів, нам будуть протистояти Норвегія і Туреччина. У еліт-раунд кваліфікації вийдуть найкращі дві команди кожної з 13-ти груп, плюс п’ять кращих збірних, що зайняли третє місце в своєму квартеті.

Відзначимо, що до Польщі не поїхали три футболісти з числа тих, хто знаходився на попередньому зборі і брав участь в спарингах з Естонією. Це захисник Давронбек Азізов («Динамо»), півзахисник Клим Приходько («Динамо») і форвард Дмитро Криськів («Шахтар»). А воротар Євген Пацкан («Динамо») і форвард Олексій Кащук («Шахтар») відсіялися через травми.