Петро МИСИШИН: «Дзінзірук не приїхав на турнір Котельника у зв’язку із сімейними обставинами»

27 грудня 00:45
Переглядів: 639
Default Image

Враження від турніру наступні, -- каже менеджер та директор промоутерської компанії АК1 Петро Мисишин. -- Ми трішки остерігалися у тому плані, що проводили цей турнір у цьому спортивному комплексі «Чемпіон». Адже цей спортивний комплекс знаходиться трішки за містом і відповідно транспортне сполучення тут є не настільки якісним, якби воно було у Львові на «Динамо» на вулиці Вітовського. Стосовно якості турніру, ми як організатори задоволені. Мені особисто декілька пар боксерів дуже сподобались. За рахунок того, що ми розбавили цей турнір дорослими парами він вийшов більш видовищним.

--Планувався приїзд Дзінзірука, чому все-таки він не приїхав на турнір?
--Минулого тижня він був у Львові і ми з ним проговорили майже на 100 %, що він приїде. Однак у зв’язку з сімейними обставинами  він не зміг відвідати цей турнір.

--Декілька слів, про спортивний комплекс, де проводиться цей боксерський турнір, маю на увазі технічний стан?
--Ця база є створена суто під міні-футбол. Щоправда, цим турніром нам вдалося її трішки перекваліфікувати під бокс. Тобто ми показали старим власникам, що її не можна робити закритою суто під футбол. Хоча тут проходить теніс на якомусь такому посередньому рівні, але у зв’язку з тим, що Андрій Котельник став тут новим співвласником, ми думаємо розвивати інші ігрові види спорту. Стосовно тенісу, ми хочемо підняти його на більш кваліфікований рівень, зробити школу, щоб вона мала тут, так би мовити постійний характер. Стосовно боксу, то у планах – розвиток та добудова боксерського центру. В принципі основною проблемою цього спортивного комплексу залишається відстань до міста Львова. Мабуть, тому кожен споживач надаючи перевагу цьому комплексу мусить чимось розмінюватися. Тобто він їде сюди, витрачає більше часу, але має отримати тут більш якісні послуги за рахунок того, що вона знаходиться далі, аніж Львів. Зараз ми ведемо переговори з обласною та міською радами щодо виділення нарешті якогось приміщення для Фонду Андрія Котельника, де б ми могли зробити клуб, на якому б базувалася дитяча боксерська школа та можна було проводити селекційну роботу із раннього віку дітей, а згодом їх послідовно проводили до дорослого боксу… Дуже добре, що турнір відвідав міський голова Львова Андрій Садовий, знайшовши у своєму тісному графіку час аби приїхати на турнір у Малечковичі.

--Окрім мера Львова Садового на турнірі присутній головний тренер львівських «Карпат» Олег Кононов…
--Ідея запросити Олега Георгійовича Кононова виникла вже давно. У нас із ним товариські відносини. Ми з Андрієм Котельником час від часу навідуємося на тренувальні збори «Карпат». На майбутнє ми проговорювали із «Карпатами» про можливі спільні тренування у плані психологічної складової, яка, як у боксі, так і у футболі відіграє важливу роль.

--Петре, що побажаєш читачам сайту "Галичини спортивної" напередодні новорічно-різдвяних свят?
--Всіх читачів "Галичини спортивної" вітаю із великим християнським святом Різдвом. Хочу побажати, аби в Новому році були хороші здобутки, а негаразди залишилися у старому році. Всім читачам бажаю, аби у них була можливість і час займатися тим видом спорту, який їм до вподоби. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: