Петро Попадинець: "В кожному матчі налаштовуватимемося лише на перемогу"

13 вересня 11:03
Переглядів: 101
футбол діти
В першості України серед команд ДЮФЛ нашу область представлятимуть одразу три спортивних школи ("ДЮСШ-3", "Ніка", "Енергетик-ДЮСШ"). Найбільший досвід виступів на такому рівні, безперечно, має івано-франківська "ДЮСШ-3". Директор спортивної школи Петро Володимирович Попадинець розповів про свою команди та тих людей, без яких старт в ДЮФЛУ не був би можливим.
 
- Це для нас вже двадцять другий чемпіонат на рівні першості України. Безумовно, кожного сезону ми чекаємо нових здобутків, але не завжди вдається реалізувати заплановане. Та найважливіше, щоб наші вихованці демонстрували змістовну гру.

Зона в нас досить цікава і хороші суперники. Наприклад, постійним нашим опонентом виступає СДЮШОР-4 м.Львів. Там працюють амбітні тренери, які ставлять перед собою високі завдання. В нас з ними матчі проходять в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Хороша команда львівська «Галичина», а також «Покрова» (Львів). З’явилася нова команда – «ОДДЮСШ Колос» із Тернополя. Дуже приємно, що відновив участь в чемпіонаті України «Енергетик-ДЮСШ» (Галич).

Змагання Дитячо-юнацької футбольної ліги України дуже важливі для дітей. В свій час цей турнір був стартовою площадкою у великий футбол для таких хлопців, як Ігор Худобяк, Петро Шотурма, Ярослав Годзюр, Степан Боргун та багатьох інших, які може й не беруть участь в змаганнях на такому високому рівні, але продовжують свою футбольну кар’єру на рівні обласного чемпіонату.

Якість робити прогнози щодо виступів наших команд не хотілось би. По-перше, це не благородно, по-друге, не серйозно. Але можу одне сказати. В кожному матчі ми будемо налаштовуватися лише на перемогу. Ще хочу сказати, що наші юні футболісти виступають під керівництвом таких кваліфікованих спеціалістів як Слободян Володимир (U-15) та Веляник Ярослав (U-17).

Посильну допомогу нам надаватиме президент ФК "Тепловик" Рошнівський Володимир Григорович, з яким в нас заключна угода про співпрацю. Завдяки цьому матимемо можливість домашні матчі проводити на стадіоні «Гірка». Також нам завжди допомагає підприємець Гурик Тарас Зенонович. Від свого імені, від імені всіх своїх колег хочу побажати всім учасникам змагань мирного неба над головою і успішних ігор.
 
- Де команда проводитиме домашні матчі?
 
- На стадіоні «Гірка». А завтра в нас перша виїзна гра проти «Енергетик-ДЮСШ» із Галича. З ними ми зіграємо в Бурштині. Надіємось на успішний старт.

- На скільки відзначається на роботі школи відсутність професійної команди в області?
 
- Це надзвичайно проблематичновелика проблема. Діточки, які закінчують виступати за ДЮСШ, перспективи подальшого продовження футбольної кар'єри практично не мають. Потрібно мати великий талант, щоб одразу з 11-го класу потрапити в команду майстрів. От коли в нас була команда «Чорногора», то такі хлопці як Худобяк, Боргун, Годзюр та багато інших, продовжили свою карєру в цій команді і виросли до рівня професійних висококласних футболістів. А тепер багато випускників змушені виступати за команди обласного чемпіонату. Та це зовсім інший рівень.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: