ПФЛ буде проводити чемпіонати в Першій та Другій лігах

01 липня 17:15
Переглядів: 283
пфл

В українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Другій лізі України залишиться близько 8 клубів, і в ПФЛ подумують про те, щоб об'єднати клуби Першої та Другої ліг в єдиний чемпіонат. Для насa цю інформацію прокоментував начальник спортивного відділу ПФЛ, інспектор Першої ліги Олег Голубєв: 

«Не знаю, навіщо розпускають ці чутки. Ми готуємося до проведення чемпіонатів і у Першій, і в Другій лізі.

Поки говорити про формат змагань рано. Все залежатиме від ФФУ та їх рішень з атестації клубів. Поки три клуби - «Буковина», «Нива» та «Кристал» (Херсон) - не розплатилися з ФФУ, тому їх немає в заявочних листах. Крайній термін, коли вони можуть погасити борги - 4-7 липня. Після цього буде прийнято рішення: або команди будуть виключені зі змагань, або понижені у класі. Виходячи з кількості клубів, які залишаться у Першій і Другій лігах, ми і будемо обговорювати формат змагань.

Також на порядку денному у нас доцільність проведення чемпіонату серед команд U-19. У нинішніх реаліях ми швидше за все можемо відмовитися від цього турніру. У такому випадку, є ймовірність того, що деякі команди U-19 будуть представлені у Другій лізі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: