ПФЛ пропонує свій варіант реформи українського футболу з наступного сезону

20 жовтня 19:59
Переглядів: 272
тернопіль  буковина

Президент ПФЛ Сергій Макаров розповів, як йде процес реформи українського футболу і зміни його структури.

Нагадаємо, що перед початком сезону було оголошено, що з 2018 року два верхніх дивізіони України відходять під крило УПЛ, а Друга ліга разом з аматорами сформує Національну футбольну лігу.

"Діалог триває, але поки що все на проміжній стадії. Тобто якихось остаточних рішень не прийнято. Ми на останньому засіданні робочої групи представили свій варіант реформи.

Наш варіант менш радикальний, порівняно з тим, який пропонує ФФУ. Федерація пропонує Першу лігу злити з УПЛ, а Другу - з аматорським чемпіонатом. Відповідно, у цьому варіанті ПФЛ припиняє своє існування. Ми не бачимо сенсу в такій радикальній реформі. Реформа - це не революція. Ми просто пропонуємо Федерації чіткіше прописати, скажімо так, "правила гри" і навести лад в існуючій системі, перш за все, атестації, відбору клубів. На нашу думку, цього буде достатньо. Ну і, звісно, важлива частина реформи - застосування принципів централізованого маркетингу, формування централізованого пулу, передача прав не клубам, а лігам з метою створення комерційного продукту і отримання прибутку".

Крім того, функціонер погодився, що неясність майбутнього поки що гальмує процес атестації нових аматорських клубів

"Зараз менше уваги цьому приділяється, і самі клуби теж в режимі невизначеності. Тому, в якійсь мірі так: реформа гальмує процес атестації", - підсумував Макаров.

Нагадаємо, що президент ФФУ Андрій Павелко обіцяв, що до 1 січня буде розроблена концепціята регламентні документи нового формату чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: