ПФЛ зобов'язала ФК "Скала" зіграти із "Шахтарем" в Донецьку

04 травня 11:33
Переглядів: 201
Скала

До ПФЛ звернувся ФК «Скала» Стрий (лист від 30 квітня 2014 року №38) з проханням перенести місце проведення матчу 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар-3» Донецьк – «Скала» Стрий на нейтральне поле у місті Києві або Київській області у зв’язку з заявою в.о. президента України Олександра Турчинова про те, що ситуація в Донецькій та Луганській областях є неконтрольованою у зв’язку з захопленням органів місцевої влади угрупованнями, що мають ознаки терористичних та проведенням у вказаних областях антитерористичної операції. Вказана заява викликала занепокоєння можливою загрозою життю та здоров’ю футболістів і працівників клубу ФК «Скала». В ході опитування членів Центральної ради президентом ПФЛ обговорено питання стосовно перенесення матчу на пізніший термін.

У відповідь на звернення ФК «Скали» до ПФЛ надійшов лист ФК «Шахтар» Донецьк (від 03 травня 2014 року б/н), в якому керівництво клубу-господаря запевняє у безпеці проведення даного матчу та наполягає на його проведенні у запланованому місці ­­­­­­– СТБ «Кірша» м. Донецьк та у запланований час – о15:00 6 травня 2014 року.  В свою чергу, ФК «Шахтар» гарантує безпеку футболістам та працівникам ФК «Скала» Стрий на території клубного стадіону СТБ «Кірша» та залучає для супроводу клубного автобусу містом Донецьк машину ГУМВС України за домовленістю.

За результатами голосування прийнято рішення відмовити ФК "Скала" у проханні провести матч на нейтральному полі або у пізніший термін. Матч має відбутися у заплановану календарем дату 6 травня 2014 року на клубному стадіоні ФК "Шахтар" СТБ "Кірша". ФК "Шахтар" зобов’язується вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки на стадіоні до, під час, та після матчу, а також безпечного пересування клубного автобусу ФК «Скала» Стрий територією Донецької області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: