Під час проведення всеукраїнського юнацького турніру "Зимовий Трускавець" піднято Прапори України

15 лютого 09:45
Переглядів: 170
Олімпійський тиждень

12 лютого  2016 року в місті Трускавці Львівської області успішно завершився ХІV Всеукраїнський дитячий турнірі з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат віком до 10 та до 12 років.

В ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та трускавецького санаторію «Карпати» змагалися 63 юних тенісистів з Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Одеської, Київської та Львівської областей України.

Організатори турніру – Львівська обласна федерація тенісу, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

З нагоди відкриття та проведення Других зимових юнацьких Олімпійських ігор в Ліллегамері (Норвегія), під проведення Всеукраїнського юнацького турніру «Зимовий Трускавець» у ігровому залі ДЮСК «Спортовець» разом з Прапором України було піднято й Прапор Національного Олімпійського Комітету України.

На урочисте закриття змагань завітав також Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, який привітав учасників змагань та побажав юним спортсменам успіхів у спорті та олімпійських досягнень членам збірної команди України.

Відтак серед дівчат віком до 12 років у фінальному поєдинку перемогу виборола вихованка відділення тенісу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Яна Микитин (м. Трускавець), яка перемогла Анастасію Дядченко (м. Тернопіль). Третє місце посіла Ольга Ковпак (м. Львів).

У парному розряді серед дівчат віком до 12 років перше місце за парою Яна Микитин / Анастасія Дядченко, друге місце у активі львів’янок Мирослави Зеленчук та Каріни Чад.

Серед юнаків до 12 років золоту медаль виборов Артем Джурджа (м. Ужгород). ІІ місце – Захар Петровський (м. Тернопіль ), ІІІ місце – Артем Заїкін ( м. Львів).

В особистій першості серед юнаків віком до 10 років бронзовим призером турніру став трускавецький тенісист Михайло Плоскодняк, уступивши першість своїм ровесникам зі Львова - Колесниченко Олександр – І місце, Мрачковський Михайло – ІІ місце.

Серед дівчат віком до 10 років призерами турніру виявилися львів’янки: І місце - Анастасія Коляда, ІІ місце – Анастасія Мураль, ІІІ місце – Діана Феоктистова.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Нагородження проводили: міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль та головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк (м. Львів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: